Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Találtam egy szupi körömlakkot...

Találtam egy szupi körömlakkot! És nem tudom hogy kell használni? (többi lenn! )

Figyelt kérdés

[link] <--- erről lenne szó.

A kérdésem az, hogy ahhoz hogy világítson kell valamilyen UV vagy nem is tudom milyen lámpa, vagy csak símán reggel feltöltődik napfénnyel meg normális lámpával? És több napig is kitart?


2012. okt. 6. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát..a leírásában nem írták,hogy kellene hozzá lámpa,szóval gondolom magától világít a sötétben,addig amíg a körmödön van.
2012. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
uv lampa nem kell hozza , "need previously exposure under light" tehat csak siman feltoltodik a vilagossagban. es jobb tobb retegben kenni.
2012. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Imádni fogom ezt a körömlakkot :D
2012. okt. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!