Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem magam slamposnak?

Miért érzem magam slamposnak?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó adottságokkal rendelkezem (sportos alak, sötét haj, erős vonások). De úgyérzem bármit magamra vehetek, vagy kifesthetem magam, mégis olyan jellegtelennek érzem magam.

Mások meg, nálam rosszabbul kinéző csajok is, úgy kiszépítik magukat, hogy a szépséghibáik ellenére, mintha a címlapról jöttek volna le. Ők hogyan érik el ezt? Vagy mindig megveszik a legújabb divat szerinti cuccokat? Én ezt sajnos nem engedhetem meg magamnak. :( Mit csinálhatnék, hogy változzak? 21L



2012. okt. 6. 10:56
 1/4 anonim válasza:

szerintem elsőnek legyél magabiztos! :) lehet,hogy azok a csajok tonnás festékeket nyomnak magukra és ezért érzed így, ha meg jó adottságokkal rendelkezel akkor használd ki!:)legyél magaddal meg elégedve. nem kell mindig a legtrendibb cuccokat meg venni ahhoz hogy te is a címlapról jöhess le, elég 1-2 jó kiegészítő pl; kis fülbevalók vagy gyűrű vagy esetleg sál.:) És ne érezd magad jellegtelennek magad mert nem vagy az,senki sem az:)

remélem valamennyire tudtam "segíteni" :)

2012. okt. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó kiegészítők, színválasztás, alaknak megfelelő szabású ruhák, szép haj és bőr. A lényeg a harmónia. Én is így voltam mint te, amíg rá nem kaptam a kiegészítőkre. Egy jól megválasztott öv pl csodákra képes az egész ruhatáraddal. Sok ruhám nincs, sokat ki is dobtam. Önmagukban jól néztek ki, de rájöttem nem az én stílusom. Vettem néhány alap darabot, és ennyi. Meg a testtartás, járás is sokat számít az összhatásban.
2012. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyire öltözöl nőiesen? Lehet az segítene: szoknya, magas sarkú cipő, szűk fazonú pólót/blúz, rövid pulcsi, karcsúsított blézer/kabát, hosszabb szárú csizma, stb. Szóval olyan dolgokat viselni ami mutatja az alakodat.

PL. farmer+tornacipő+kapucnis felsőben én is slampinak érzem magam, de ugyanaz a farmer+magassarkú bokacipő+rövid bőrkabát, így meg csini.

2012. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én a sportos öltözetet jobban szeretem, valahogy az illik hozzám, mivel az alkatom is sportos. De lehet hogy az slampos. :(

A magassarkúkat mellőzöm, mert elég magas vagyok, és a barátomnál nem akarok magasabb lenni. :D

2012. okt. 7. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!