Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltetek már eBay-ról...

Rendeltetek már eBay-ról táskákat?

Figyelt kérdés
Most nézegetem a táskákat, és egy csomót találtam, tök jó áron! Valaki eltudna nekem mondani MINDENT erről az eBay-es rendelésről, stbről?
2012. okt. 3. 18:37
 1/1 mmano88 ***** válasza:

Igen, kb. egy fél éve rendeltem, még semmi baja. Annyi hogy büdös volt, ilyen kínai szaga volt, de szellőzött kint egy napot és ennyi.

A menete: regisztrálsz ebay-re, paypal-ra regisztrálod a bankkártyád (nem mindegyik bankkártyával lehet paypal-ozni! Kártya típusa - Visa, MasterCard, Discover, American Express lehet csak), kiválasztod a terméket amit rendelni akarsz, megnézed hogy szállít e magyarországra és ha igen akkor megrendeled. Vársz 2-4 hetet és megkapod a csomagot. Simán kapod nem ajánlottként, szóval nem kell aláírni, áttvenni stb. Ha mégsem jön a termék 4 hét után sem, írsz az eladónak és visszakapod a pénzt (én már jártam így egyszer, hogy nem jött a termék amit rendeltem, írtam neki és visszakaptam a pénzt rendesen).

2012. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!