Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mekkora a...

Csajok! Nektek mekkora a mellméretetek? És elégedettek vagytok vele? Ha nem akkor mekkorát szeretnétek?

Figyelt kérdés
kort is írjatok

2012. okt. 3. 11:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70/A. Lehetne kicsit nagyobb, de az alakjával meg vagyok elégedve.
2012. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

hogy lehet valakinek 59 kilósan 80 as a mellbősége mell alatt? ennyire széles a háta? Vagy alacsony a termete és neki az 50 x kiló az nem is olyan kevés?


Aki azt íerta hogy 85 B s a melle, és sokallja, annak üzenem, a 85 ebben az esetben nem a mell kerületét jelenti hanem a mell alatti részt, és akinek a mell alatti rész 85 ös, az elég széles vagy vaskos, nekem 70 es, és nekem is B s a kosár, a mellkerületem mellekkel együtt pedig 83 as, és vékony vagyok, és nem nagyok a melleim

szal a B s kosár az egyáltalán nem nagy, inkább kicsi, a 85 ös kerülethez meg főleg kicsi sztem, szal neked vagy nem 85 ös a mell alatti részed, azaz a melltartó méreted, vagy pedig nem B s a kosarad hanem C s vagy D s :)

akkor lenne nagy melled ha 85 C vagy 85 D s lenne, vagy mondjuk vékony lennél és 70 B s vagy 75 B-c s lenne a mellméreted, a mellkörfogatod mellekkel együtt B skosárnál olyan 95-97 lehet, ha mell alatti rész 85 ös, k osara meg csak B s, a mellkörfogatból ki kell vonni a mell alatti részt, és úgy kapjuk meg a kosárméretet, minél nagyobb a különbség annál nagyobb a mell

2013. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
aki meg 15- 16 éves, az meg ne aggódjon, még növésben van20-25 éves koráig nőhet, anélkül hogy sokat hízna máshová, de ha híztok is, vagy később szültök gyereket, akkor nőhet még 30 felett is :) de szerintem igazán kerek és melltartó nélkül feszes csak B s méretig lehetséges, max C a természetes melleknél, ami annál nagyobb az kicsit lógosabb sajna, de van akinek kicsi és formás, kerek, és van akinek kicsi és mégis lóg
2013. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!