Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Az normális ha a...

Lányok! Az normális ha a hasam is és a hátam is szőrős?

Figyelt kérdés
Nagyon irritál , és szeretnék végleg megszabadulni tőle... van ere valami megoldás a borotván és az epilátoron kívül? Olyanra gondolok ami végleges hatást eredményez vagy nagy részben csökkenti... de nem akarok lézeres szőrtelenítésre elmenni.Az önbizalmam szinte a 0-án van emiatt.Van remény?

2012. okt. 2. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy akkor normális mennyiségű szőr esetén nincsen semmi probléma vele, van akit zavar, van akit nem, de véglegesen a lézeres szőrtelenítés a legjobb de ha gyantáztatod egy idő után elgyengül, kiritkul és már nem is fog fájni! Ha viszont lány vagy akkor azonnal sprintelj egy endokrinológushoz, valamint vérvételre, mert valami nagyon durva hormonzavarod van!
2012. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyire szőrös? Mert elvileg a lányok is szőrösek ám :)

Ha úgy nézel ki, mint egy jeti, akkor nincs más, csak a lézer.

2012. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy és látható sötét szőr van a hátadon, hasadon akkor orvoshoz menj, mert ez valami hormonzavar.

Ha fiú vagy akkor semmi baj ezzel.

2012. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 14 éves vagyok, és nekem is szőrös a hátam, és a hasam is, de borotválom :D megsem várom amíg visszanő :)
2012. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy ilyen kérdésnél tényleg alapvető infó lenne, hogy mi a nemed. Ez a referenciát adó válaszadókra is vonatkozik.


Egy lány ott lehet szőrös, ahol a természet szerint annak kell lennie (hónalj, és szeméremtájék; meg persze a haj, de azt nem szoktuk szőrnek tekinteni). Az pedig a saját döntése, hogy azzal mit kezd. A jelenlegi divat a minimális szőrzet.


Fiú esetén szabadabb a választás. Van ismerősöm, akinek majdnem egyenletes szőrzet van a vállán és az egész hátán is. Van akinek csak a köldöktől lefelé van egy halvány vonal. A divatszempontok itt is érvényesülnek persze. Ha nem tetszik a természetes állapot, akkor alakíthatsz rajta, de a borotválás ezen a területen lehet, hogy megerősíti a szőröket. Az epilálás sokak esetén irritál, hosszú időre pattanásokat okoz. Mindenféle szőrtelenítő kezelés esetén érdemes valami bőrnyugtató krémet alkalmazni. Én kamaszként nagyon vártam, hogy nekem is olyan szép kereszt alakú szőr legyen a mellkasomon, mint egy idősebb férfiismerősömnek, aztán lett is :)


F/34

2013. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!