Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasik szerintetek szép ha egy...

Pasik szerintetek szép ha egy lány magas?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok 62 kg és elég rosszul érzem magam hogy mindenkinél magasabb vagyok.. :|

2012. okt. 2. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nekem mondjuk jobban bejönnek az alacsonyabb csajok (mert olyan törékenyek, aranyosak, és arányosak, ha csak nem 150 cm valaki. De mindenkinek más tetszik nyilván...mondjuk egy 2 méteres pasinak tetszhet egy magas lány. De én csak 184 vagyok.
2012. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem.
2012. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Igen!

Valaki magas, valaki alacsony...

Én 194 cm és 66 kilós férfi állat vagyok...

Engem zavart egy ideig a magasságom, de aztán réájöttem , hogyan hasznosíthatom.

Szóval igen, szép ha egy lány magas.

(Meg akkor is, ha nem)

2012. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem a magasságától lesz szép valaki, de sok szép és magas lányt ismerek és párkapcsolatban is plusz pont, ha nem kell hajolgatni a lányhoz, hanem kb. hasonló magasságú, azt viszont valami miatt már nem szeretem, ha nálam magasabb :)

182cm/F

2012. okt. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én 190 vagyok. Szóval nekem igen.
2012. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jöhet, legalább nem kell lábujjhegyre állnia, mint eddig az összes bnőmnek :D Én is 190 vagyok.
2012. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de szerintem sokkal szebben mutat bármilyen ruha egy magasabb lányon, sokkal szebbek a testarányai. Nagyon szexi tud lenni egy hosszú formás comb.
2012. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ian Catman válasza:
54%
Nem attól függ. Ha úgy néz ki, mint a Jakabos Zsuzsa, a Drávucz Rita, vagy Uma Thurman, akkor nem érdekel hány centi. Ha meg úgy néz ki mint Whoopi Goldberg, akkor tök mindegy hány centi megint. És akkor még arról nem is szóltam, mi van a fejében...
2012. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a magasabb csajok arányosak, szal láttam arányos alacsony csajt meg aránytalant is, az nem a magasságtól függ
2013. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ian Catman válasza:

Hogy klasszikust idézzek:

"Vízszintes helyzetben mindegy, milyen magas vagy." (W.A.)

Komolyabban.

a test-arányok a fontosak. Erre is lehet képleteket felállítani éppen úgy, mint a test-tömegre a BMI, de nem érdekes. Megette a fene, ha valaki centiméterrel és zsebszámológéppel dönti el, szép vagy-e. Ez volt a bővebb válasz.

A rövidebb:

IGEN, LEHET.

2013. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!