Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Randiznátok egy olyan lánnyal...

Randiznátok egy olyan lánnyal akit még nem láttatok és csak azt mondták róla hogy 10/7-es és kicsi a melle?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szép arca van igen.
2012. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Vörös?
2012. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10/7-es???? ez durva. Te milyen vagy ezek után jó ha 10/3-as hogy a Te szinteden maradjunk. Arra még nem gondoltál hogy aki másnak 10/7-es az neked lehet 10/10-es is????? Amúgy szokj el nagyon hamar erről a számozgatásról mert nagyon éretlen dolog. Az meg hogy kicsi a melle.... Erről annyit hogy Ö meg úgy randizna veled hogy még csak fogalma sincs róla hogy mekkora a farkad. Ennyit az elő ítéletekről. Nem feleségül kell venned csak egy randiról lenne szó, ha tetszik tetszik ha nem nem kötelező újra találkozni vele.
2012. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jajj, az, ha másnak 10/7-es, nálad lehet 10/10es is... Amúgy a 10/7es nagyon jó érték, az 5ös az iknább már az az átlag alatti személy, aki kaphatna több pontot is, ha törődne magával. Itt meg nagyon sokan 10/7-est kapnak, a 'szép vagy, de átlagos' címszóval

(bocsi, lány voltam. de nem leszbi :D)

2012. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést. Ideállna valaki elém hogy "hé van egy 10/7-es kismellű csaj" ez alapján engem kéne hogy érdekeljen, vagy mi?
2012. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na most jól kiosztottak a csajok te férfisoviniszta disznó:-)

Ebböl a tanulság mielött kérdezel gondolkozz, nők is olvassák a kérdést:P


Egyébként hogy kell elképzelni azt hogy még sosem láttad, honnan jön a randira, a marsról? Bár szerintem már a marslakóknak is van facebook adatlapjuk.

2012. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uhh :S Mindenki azthitte fiú vagyok xDD pedig igazából (most ez hosszú hogy mért mondták) de a fiú ismerőseim szerint vagyok 7-es, és nemtudom hogy ez igazából jó, vagy rossz inkább... Ezért kérdeztem csak :))
2012. okt. 1. 19:55
 8/10 A kérdező kommentje:
De a 18:56-oson röhögtem egy 10 percig :D
2012. okt. 1. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Na, ha már így kiderült, hogy rólad van szó, akkor igen! Én randiznék veled! :-)
2012. okt. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!