Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni csokis dolgoka...

Hol lehet kapni csokis dolgokat és mennyiért?

Figyelt kérdés
Nah itt nem a csokira gondolko, hanem pl.: parfüm, testápoló, tusfürdő, szájfény... Testápolóm már van, régen volt szájfény is meg az Avon-nál tusfürdő, de ma már nem látom ezeket :(, már nem gyártanák? :(
2009. aug. 4. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A Faith in Nature-nek van egy kakaós tusfürdő/habfürdője, nekem olyan van, nagyon szeretem. Nincs rettentően erős illata, viszont természetes alapanyagokból van, biológiailag lebomlik és nem tesztelték állatokon (nekem ez nagyon fontos)

a pesti herbaházban van még pár kakaós dolog, csak keresni kell kicsit

ez a tusfürdő: [link]

2009. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha benézel egy Douglesbe, ott van csokis parfüm is egész olcsón (a bőrre fújva viszont szerintem egyszerűen borzasztó a szaga), csokis tusfürdőt és testápolót is ott láttam. DM-ben és Rossmannban pedig találhatsz csokis szájfényt, nézd végig a szájfény kínálatot, én kb 3 éve vettem egy csokisat.
2009. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aquolina - Chocolovers parfüm . Douglas parfümériában vehetsz.
2009. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem lelek a dmben szájfényt :(
2009. aug. 4. 11:35
 5/10 anonim válasza:
100%
A Camay-nek is van egy nagyon jo csokis tusfurdoje, ezt szinte barmelyik supermarketben megtalalod:)
2009. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Douglas rengeteg ilyennel tud szolgálni, Müllerben is elég széles a a kínálat ileltve ami 100% oriflametől rendelhetsz.
2009. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Új cucc az Avonban: csokis ajakbalzsam :)


[link]

2009. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző vok. Szarul linkeltem be, de ott van a katalógusban, Color Trendes.

És úgy tudom, az Oriflame-ben is szokott lenni csokis habfürdő. Az Avonban csak fehércsokis habfürdő van mostanában, ha jól emléxem.

2009. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
most rendeltem csokis ajakbalzsamot,mert ma láttam én is:D
2009. aug. 6. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:
én pont most rendelek avonos újságból, és van csokis ajakbalzsam
2009. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!