Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek rollam?

Mi a velemenyetek rollam?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 30. 22:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2012. szept. 30. 22:16
 2/26 anonim ***** válasza:
érdekes
2012. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ijesztő műp*csa
2012. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintetek a pasik is annak látnak?
2012. szept. 30. 22:29
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
már bocs de egyszerűen undorító ez a kép: [link]
2012. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
ja amúgy meg "rólam" nem pedig "rollam"
2012. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Röhejes...
2012. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ember b+, hanem műanyag...
2012. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Szerintem karakteres arcod van,ami azt jelenti,nem hétkoznapi,magyarán alapból többen megbámulnak,mert nem a megszokott arcformád van.Szép az arcod,bár az ajkaid nekem kicsit túlságosan puffadtak.Főleg hogy ennyire nem hozzád illő színekkel fested magad.Ha természetesen ilyen az ajkad akkor finomabb sminket használj,hogy ne emelje ennyire ki a puffadtságát,hidd el sokkal szexibb és szebb lennél egy sima alapozó szempillaspirál,színtelen szájfény sminkkel,mint ezzel az utcai stílussal.és most nem bántani akarlak.A tested kimondottan szexi,szép,nem tudom,hogy a melleid igaziak-e,de azt látom,hogy szereted mutogatni.Ne tedd.Vannak alkalmak amikor teheted mondjuk buliba,de ne ezen legyen mindi a hangsúly,vagy különben az életben sem várhatsz más viselkedést a férfiaktól,mint itt a commentekben.Persze hogy a férfiak oda vannak érted,ahogy te is mondod,de acsak azért mert ennyire kiraksz mindent.Hidd el ha nincs ennyire kipakolva mindened a férfiak akkor is észreveszik az adottságaidat,és még izgalmasnak is találják,hogy hú vajon hogy nézhetsz ki ruha nélkül.Ha ennyire megmutatsz magadból mindent,az már nekik majdnem teljes siker,hiszen csak egy két ruhadarb van ami takar.


Összefoglalva,szép nő vagy,bár túl hívalkodó,és túl sokat adsz a külsőre persze az nem gond amikor az ember igényes,de szerintem az én ízlésem szerint ez túlzás.Több van benned,mint amilyennek a képeken tűnsz.

További szép estét!

2012. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg te vagy akkor sajnállak, iszonyat elrondítod magad. A bőröd undorítóan szét van barnulva, a hajad minden képen más, de egyik sem áll jól neked. A sminked szörnyű. A ruháid nagy része sem valami szép.

A pasi lakótársam, csak ránézett a képeidre, annyit mondott "az ilyen még dugni sem kéne". :/

2012. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!