Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok kencét (haápolástól a...

Sok kencét (haápolástól a bőrápolásig) használsz?

Figyelt kérdés

Ti mennyi kencét használtok? Én régen rengeteget vettem de rájöttem hogy fölösleges mert annyit gyűjtöttem össze hogy 5 évre elegendő lenne...


Szóval most csak annyi van amire szükségem van. :)


Hajápolás : sampon, balzsam, hajpakolás, olívaolaj, ricinusolaj, kifésülő spray


Arc : radír, 3in 1 tisztító, tonik, éjszakai hidratáló krém, nappalra szinezett hidratáló krém,


Test : testvaj



Ezen kívül van vazelinem amit a lábfejemre szoktam kenni (jól ápol,hidratál) vagy szempilláimra és sminkleszedésre.


Kókuszolajat a hajvégekre szoktam tenni és néha-néha arcomat is átkenem vele.


Na meg persze sok-sok házi praktikám van még.



Ti mennyi kencét használtok?


2012. szept. 30. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

haj: egy gyógynövényes sampon, néha csakúgy gliss kur fújós balzsam és ha vasalom a hajamt előtte hővédő spré de ez ritkán szokott előfordulni

arc: ilcsi feketeszappan, csipkebogyó habkrém

test: fürdésnél sima szappan, krém: shea vaj , gyógyszertári sanatopic

próbálom kerülni a vegyszeres dolgokat, mert a bőrön ekresztül kétszer jobbna szívódnak fel a dolgok , hónajkenőt is csináltam magamnak egy recept alapján. Néha házi arcpakolásokat is összeütök:)

2012. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arc: nivea arctisztító tonik, ziaja uborkás arckrém, garnier arcradír, avon arcradír

Test: valami márkátlan kamillás testápoló

Haj: sampon, balzsam, hajvégápoló (változó márkájúak)

2012. okt. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!