Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mellmeret nagy? 90/D (kep)

Ez a mellmeret nagy? 90/D (kep)

Figyelt kérdés

[link]



csak azert kerdem, mert az enyem is ekkora, es ferfiaktol sose kaptam negativ jelzest, de par lanytol meg mar igen.


2012. szept. 29. 22:10
1 2 3
 11/22 Fülünyúl ***** válasza:
47%

A kérdező kommentje:

"nah nem tudom, de en az elobb mertem meg magam es kozvetlenul a mell alatt 83 cm. de a melltartoimon mind 90/D-t ir."


Én 70/DD-t hordok, vékony vagyok, mellben elég jól eleresztve. Barátnőmnek 90/C melltartója van, de ő 25 kilóval nehezebb nálam és kisebbek a mellei. Azért a 90-es mell alatti nem éppen vékony nőt jelent. Mellesleg kétlem, hogy nő vagy, mert akkor tudnád a melltartók méretezését. Ráadásul ha 83 a mell alattid, akkor nem 90-est hordanál, mert tudnád, hogy a melltartók pántja rugalmas, ezért ha 83-as vagy, neked 80-as melltartó kéne, de még lehet, hogy némely fazonból a 75-ös sem lenne túl szoros.

2012. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
szerintem egy vékony lányon nagyon ronda a D kosaras mell. Ducin teljesen jó, viszont az a hátránya, hogy általában lógni szokott.
2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
19%
12-es: Hát te idióta vagy, komolyan mondom. :DD
2012. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
35%
#12: oltári baromság...
2012. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%

Itt az egyik válaszolónak igaza van, aki azt írta, hogy vagy nem tudod a méretezést (talán nem is nő vagy?) vagy tényleg elég vaskos vagy.


Én most direkt megmértem, 73 cm a mellem alatti kerület, és 70B-s melltartót hordok. A 75B egyes melltartókból már nagy rám, a legkisebb izére kapcsolva is.

2012. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

80/d-st nem tudok hordani, mert ahogy kisebbednek a szamok a kupa is kissebedik. ez olyan, hogy furdoruhat se tudok venni egybe, csak kulon kulon, mert ha fenekemere jo a mellemre nem, es ha a mellemre jo akkor a fenekemre nagy.

ezert hordok 90/d-st, mehet h kicsit bo, sot bo! de ennek jo a kupaja. mert ha 80-as hordanke akkor E-s kupa kene, de az mar nem letezik. Tudom a szamozasokat, nem vagyok hulye.

2012. szept. 30. 11:41
 17/22 anonim ***** válasza:
nagyon tetszetős
2012. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%
Szánalmas ez a kérdés. Most azt várod, hogy mindenki elájuljon a méreteidtől? Más nők nem hiszem hogy adtak neked negatív visszajelzés, mert kb leszarják h neked mekkora van. Persze igen kisebb mellű nőktől kaptál negatív kritikát. Ezt komolyan csak azért írod ki, hogy a pasik itt hajcsároljanak h jajj de ez tökéletes.... szánalom a köbön.
2012. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
mi az hogy kupa?
2012. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tegyél saját képet legalább, így méret alapján én csak azt látom, hogy túlsúlyos lehetsz. Akkor pedig hiába a nagy mell.
2012. okt. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!