Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a...

Szerintetek milyen ez a fenék? Szépnek számít? Kép

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 28. 20:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó alakod van és lány vagyok.Ezt el kell azért ismerni.

de te iszonyatosan szánalmas vagy

2012. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
De most könyörgöm, m iért vagyok szánalmas azért, mert egy anonim oldalon ismeretlenül, név és arc nélkül felteszek néhány képet és hagyom, hogy dicsérjenek? Unatkozom, ráadásul most ért véget egy hosszú kapcsolatom és elkélne az önbizalomépítés.
2012. szept. 28. 22:38
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez a szánalmas.És szerintem iszonyúan ellenszenves. Már bocsi.

/ha szar tested lenne is ugyanezeket mondanám/

2012. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
szép.
2012. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
én nem tartalak szánalmasnak, bár ez szerintem nincs rendben, hogy az ember neten mutogatja magát, bár én is csináltam
2012. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:

az biztos-legalábbis szerintem,- hogy nem a tested/külsőd miatt ért véget a kapcsolatod! minden részed szép, valószínűleg elég sokat is foglalkozol vele. más is szívesen tenné :-P

van egy olyan érzésem, hogy ha önbizalom-építő tréningnek csináltad, akkor megerősödhettél egy este alatt. legalábbis a külsődet illetőleg.

egyébként mit mondott, miért szakított veled?

2012. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:

Első képen szép volt,aztán mikor jött a többi egyből nem olyan szép. Komolyan nincs más dolgod mint 16-17 évesen itt nézni,hogy verik rád a farkukat? Meg a "szerintem szép vagy :)" Kommentelő komolyan gondolta? Ez a segge! Max a segge lehet szép. pfúj de ellenszenves vagy.


20F

2012. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

22 vagyok és tényleg nem volt jobb dolgom tegnap este és szórakoztató olvasni a rengeteg pozitív hozzászólást. Anonim oldalon vagyunk, nem adtam a képekhez se az arcom, se a nevem, és mivel az életben nem vagyok magamutogató, szerintem ez bőven belefér. Nem tudom miért kell ezen felháborodni, nem érzem ettől szánalmasnak magamat, pláne hogy azt is leírtam, miért tettem fel a kérdést.


Én szakítottam egyébként, mert a 7 év alatt 1 ígéretét sem tartotta be. Mindig csak tette a szépet, hogy milyen jó lesz, közben meg mindent csinált csak engem nem tett boldoggá. Belefáradtam. És azt hiszem többet érdemlek annál, minthogy olyan valakivel legyek továbbra is, aki nem becsül meg.

2012. szept. 29. 10:37
 59/67 anonim ***** válasza:

igen és a szakításnak mi köze a seggedhez??

Csak én nem értem a kapcsolatot?

2012. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
Válaszoltam 1 kérdésre. Nyilván nem a tiédre.
2012. szept. 29. 11:56
1 2 3 4 5 6 7



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!