Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyennek találtok?...

Fiúk! Milyennek találtok? (képekkel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2012. szept. 28. 14:20
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
40%
szegény kérdező .. :) szerintem az utolsó két kép nagyon jó de az első kettő tényleg kicsit fura :) de azért csúnya nem vagy !
2012. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
55%
Ennél "jobb" kép nem volt?
2012. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
olyan jazz-stílus, nem? :)
2012. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%
Az utolsó képen szimpatikus vagy. Jobban áll, ha mosolyogsz. Az első 3 képen viszont nem igazán tetszel. Csúnyának nem mondanálak, de nem a szép jelző jut először az eszembe. Inkább érdekes, ami ha úgy veszed lehet még talán pozitív is.
2012. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
A profi képeken nem vagy túl szép, aki csinálta nem hiszem hogy érti a munkáját... rossz a beállítás, előnytelen. Még a "természetes" képeden is jobban nézel ki. Ez azért ritka. Más nők retussal, kiló sminkkel és profi fotóval szoktak szebbek lenni, de te nem.
2012. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
33%
Hat te hogy lettel modell,nagyon ronda vagy de nem azert...
2012. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
az első jó a második förtelmes jjól nézel ki az elősn am hány éves vagy??
2012. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"Ez talán természetesebb kép." Nekem ez is elég művi.


Mivel a válaszomra voltál kíváncsi, ezért leírom. Nekem nem jössz be egy képen se. Sok a festék is rajtad majdnem minden képen és az arcod sem tetszik. Nem mondom, hogy csúnya lennél (és lehet csak képek alapján nem jössz be, élőben pedig bejönnél), csak nekem nem nyerted el a tetszésem így elsőre.


30F

2012. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Vannak ronda modellek is a szakmában.
2012. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
alapban tényleg nincs éppen szép arcod,túl karakteres egy nőhöz.A szemed szép,az alakod jónak néz ki,amennyi látszik belőle.Az utolsó kép már egész jó,a haj is,meg az első sminkes is,csak annyira már nincs értelme sztem kikenned magad.A vastag szemöldök semmiképp sem jó,és a második képen a haj sem a legelőnyösebb.Ha megtalálsz smink szempontjából egy középutat,az már nem lesz rossz.
2012. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!