Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az miért van hogy eleinte tök...

Az miért van hogy eleinte tök jó illata van a parfümnek majd kis ideig erősebb lesz mikor befújom magam? :/

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ingadozik a testhőmérsékleted, gyorsabb-lassabb a pulzusod, ezért másképp párolog az illat.
2012. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, félreértettem. Azért erős az illat, mert töményen kerül rád, mikor befújod magad. Igazi parfümből ha 1 fújást fújsz, kb fél óra alatt áll be az illat normálisra. Onnantól te már nem is érzed, de akivel találkozol, annak kellemes lehet az illatod, ha többet fújsz, elég kellemetlen lehet másnak szagolni :)
2012. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értemm :DD de mikor megvettem sokkal másabb volt az illata.. mostmeg erős.. :D
2012. szept. 26. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha vásárlás előtt a tesztert fújtad magadra, az lehet az ok. Annak mindig gyengébb illata van mint annak, amit megveszel :)
2012. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már most megint hasonló az illata mint amikor megvettem.. nem értem.. xd
2012. szept. 27. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!