Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépnek tartom magamat,...

Szépnek tartom magamat, szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Mindig is úgy gondoltam, hogy nekem szép arcom van, amikor tükörbe nézek, mindig mosolygog magamnak, nár meg is jegyezték, miért csinálom mindig ezt, de ez csak úgy jön, jó magamra nézni. :D

Habár nem vagyok megelégedve magammal, pl. duci vagyok, és 15 kg-ot kéne fogynom, hogy tökéletes alakom legyen, de sosem cserélnék mással, magamból próbálom kihozni a legjobbat, úgy érzem, hogy jó alapanyag vagyok, és ha kihoznám magamból a legjobbat, számomra én lennék a tökéletes nő.

Szerintetek ez már beképzeltség?

16/L


2012. szept. 25. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem :D énis teljesen ilyen vagyok szeretem a szememet a hajamat nekem is kéne fogynom 10-15 kilót de amúgy jól vagyok magammal :d
2012. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én bármit megadnék ezért a lelkiállapotért. Nekem is szép arcom van, de néha felvetődik a kérdés, konkrétan minden órában, hogy vajon elég szép vagyok-e, vajon min kéne még változatom, és órákig képes vagyok keresgélni a hibáimat a tükör előtt. Perfekcionista vagyok, az a baj. Örök elégedetlenség. És sajnos nem csak e téren..:D
2012. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem beképzeltség, szerintem normális. Én is szépnek látom magam.

Szerintem sokkal rosszabb viselkedés az, amikor valaki csak a csúnyát, a rosszat látja magában, állandóan siránkozik, és ezzel az őrületbe kerget másokat.

2012. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Aranyos vagy nagyon.
2012. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen a felfogásod, sokkal boldogabb emberré tesz. :)
2012. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy. Mindenkinek így kéne hozzáállni. :)


A lelkem mélyén én is érzem, hogy szép vagyok, de amikor ezzel probálok megbarátkozni, azonnal rosszul kezdem érezni magam, hogy nagy az egóm, és elkezdem sorolni magamban a hibáim.

A hajam színét nagyon szeretem, természetes szőke, kb mellig ér. A telt ajkaimmal is elégedett vagyok. A szemem is különlegesnek tartom, kék-zöld-sárga. Az arcom olyasmi, mint az elfeknek/tündéknek a fantasy filmekben.

De ha így adok magamról személyleírást, mindenkinek az jön le, hogy hanyatt vagyok esve magamtól.

Az alakom nem rossz, bár lehetne jobb is. széles a csípő, nagy a mellem, de a derekam vékony. (170 cm, 58kg) Ezértis nehezen találtam magamra estélyi ruhát.

De ha belegondolok, lehetne rosszab is, jobb ha nem panaszkodom...

2012. szept. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ezt egy egészséges egoizmusnak mondhatjuk, mind addig még túlzásba nem viszi az ember pl. óránként nézegeted magad a sminktükrödben, nekem volt ilyen osztálytársam és hát megvolt mindenkinek a véleménye róla. Egy szóval jól csinálod csak tudd a mértéket! :)
2012. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is ilyen lennék:D Semmi baj ezzel, mindenki boldogabb lenne ha a szépet venné észre magán. Én valahogy csak a hibáimat látom meg. :/
2012. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na most ki is irok en is egy kerdest errol, csak fiukent :D
2012. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!