Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti sem cserélnétek senkivel?

Ti sem cserélnétek senkivel?

Figyelt kérdés
Azt hiszem mindent kihoztam a külsőmből a borzalmas körte alkatom ellenére, mégis, ha kapnék egy lehetőséget, miszerint cserélhetnék egy homokóra-alkatú nővel, nem élnék vele. De nem tudom megmagyarázni miért, naponta többször vagyok szomorú az alkatom miatt, még is beleborzongok a gondolatba, hogy cseréljek mással. Más is van így ezzel?
2012. szept. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam nem így van.

Én ha cserélhetnék mondjuk Taylor Momsennel testet akkor percig sem gondolkodnék rajta...:D Pedig én is vékony vagyok, de az ő teste, formája milliószor szebb.

2012. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is körte alakom van, és bár nem tudok olyan konkrét embert, akivel szívesen cserélnék, de azért ha megtehetném, átalakítanám egy kicsit magam.
2012. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is cserélnék testet ha lehetne :D remélem ez 2 hónap múlva már nem így lesz! :)) szurkoljatok!!
2012. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rat Poison ***** válasza:
Én a banánformák táborát népesítem, mit ne mondjak, hozzájárul az önbizalomhiányomhoz. Hogy leváltanám-e hátulütő nélkül? Még szép!
2012. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem cserélnék, nem kell más teste.... viszont az enyém lehetne egy kicsit formásabb... vagyis olyan igazi nőies.
2012. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne. Nekem ugyan homokóra alkatom van, de elég telt, 40-es a méretem. Néha nekikeseredek, mekkora fenekem van, vagy széles csípőm, vagy vastag karom, vagy-vagy-vagy, de ha cserélhetnék egy szobortesű nővel, nem élnék a lehetőséggel.

Így is kihozom magamból a maximumot, csinos vagyok, a barátom pedig így imád, ahogy vagyok.

Ráadásul alig látok valakit (nem újságban, élőben) akin jobban mutatna egy kis fekete ruci, mint rajtam:)

2012. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Simán... Leginkább Kim Kardashiannal cserélnék...
2012. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó nagy pic**t akarsz? akkor cserélj vele nyugodtan!!:D
2012. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!