Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tízes skálán hányasra értékeln...

Tízes skálán hányasra értékelnél? (KÉPECSKE)

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 23. 12:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem rögtön az ugrott be hogy kicsi lógó melleid vannak, vagy nem tudom valami nem oké ott :D A mell féleségedre egyáltalán nem vagyok irigy, nekem jobb van.

Nekem is inkább a hajad ami szépnek mondható, azt elfogadnám.

Elég nagy képű vagy és önelégült ha azt hiszed irigységből pontoznak le, ha meg ennyire jónak tartod magad mit fényezed magad? Inkább nézz tükörbe és ott dicsérd magad vagy vedd észre hogy tehetnél egy kis sminket magadra furcsa a szemed, szád, szemöldököd.

10/5

2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
beképzelt p*csa vagy,látszik is rajtad:D mellecskédet tedd vissza a helyére, de amúgy nekem 3. normális lányokat szeretek:) 17/F
2012. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
8
2012. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!