Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a blogot érdemes lenne...

Okoska:) kérdése:

Ezt a blogot érdemes lenne elkezdeni/folytatni?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodtam egy ilyenen, de csak most fogtam bele, és álmodtam meg igazán:) Az első bejegyzésben bővebben le van írva hogy miről is szólna.:) olvassatok bele, és légy szíves írjátok le hogy szerintetek érdemes lenne-e, és ti olvasnátok is? [link]

2012. szept. 23. 02:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem,hogy valami gagyi lesz,de kellemes csalódás lett :) Szép és igényes,várom a folytatást! :)
2012. szept. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
hát egy bejegyzésből nem lehet sok mindent megmondani
2012. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok szépségápolós blog rohangászik a neten. Sok. Rengeteg. Extra sok. Szóval, túl sok versenytárssal kéne küzdened és nem valószínű, hogy nagyon labdába tudnál rúgni, hacsak nem extránk kiemelkedő a stílusod vagy valami más olyan dologgal nem rendelkezel, amivel a másik 3 millió szépségblogger nem.
2012. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 liptaik válasza:
Szerintem érdemes lenne :!)
2012. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök azoknak akiknek eddig tetszik és várják is a folytatást:)! A harmadik válaszolónak pedig: Szerintem, lehet akármennyi szépségápolós oldal és több véleményből jobban ellehet dönteni hogy mit érdemes kipróbálni és mit kell inkább hanyagolnunk.:)
2012. szept. 23. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne írd, csak azt mondtam, nehéz dolgod lesz az élbe kerülni, ha az a célod.
2012. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül a célba érni akarok és azt hogy az enyém legyen a legjobb blog, csak azt hogy az én ötleteimet, észrevételemet és javaslataimat tudják hasznosítani, és hasznukra is váljon azoknak az embereknek akik éppen rá találtak a blogomra. Nekem már az is elég ha egy-két embernek tudtam segíteni!
2012. szept. 24. 00:02
 8/8 anonim ***** válasza:
A dizájn nagyon tetszik. Hangulatos, nem az a csili-vili rózsaszín. Csak így tovább :)
2012. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!