Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ronda?

Hogyan lehetnék ronda?

Figyelt kérdés

Szeretném elcsúfítani magamat, de nem úgy, hogy ápolatlan legyek!

16/L


2012. szept. 21. 15:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak megsérteni, de az leírásod alapján most sem vagy szép...


Viszont ha még csúnyább akarsz lenni (nem értem, hogy minek...), akkor az öltözködéseden és a hajadon változtass sokat! Hord úgy a hajad, ahogy a legrosszabbul áll. Aztán jöhet valami ízléstelen smink. Túl sok pírosító, alul feketével és vastagon kihúzott szemek, bőrszínű száj, stb... Attól rondább nincs is, hidd nekem el! :D

Ruhában olyat válassz, ami kövérít. Mivel van rajtad felesleg, ez könnyű lesz! A duci lányok könnyen találnak olyan ruhát, ami mégjobban kövéríti őket.


A hajadat csak te látod, hogy mi áll rosszul! Pl., ha lapos, ha össze van fogva, ha az egészet egy oldalra veszed "áthajtva" a fejed, stb... Biztosan találsz olyat, ami nagyon elrondít.


Ennyi ötletem volt, sok sikert a csúfoláshoz!

De most komolyan: miért akarsz ronda lenni? Valaki szemében biztos az vagy most is, ez természetes. Nem mondd nekem, hogy egy hülye kis tinilányos tesztet hajtasz végre, hogy vajon úgy is megmaradnak-e az igaz barátaid, stb... Vagy talán túl sokan udvarolnak neked? És az miért zavar?

2012. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

1. ne moss hajat sűrűn

2. hízzál el még jobban

3. ne sminkelj

4. hordj borzalmas, olcsó kínai hatású ruhákat

5. ne moss fogat sűrűn

6. legyenek büdösek a ruháid vagy te magad

7. de amitől igazán, de igazán csúnya leszel: vedelj sok piát, dohányozz és drogozz ;)

ezt a hülye kérdést...

2012. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Csak tippeltem, hogy a kiengedett jobban állhat neki! Nem tudom hogy néz ki!

2012. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van rajtam felelsleg, de ettől máris undorító, ronda hájas disznó leszek?

Egyébként ha ennyire tudni akarjátok, éppen azért akarom (még jobban) elcsúfítani magamat, mert tudom, hogy van rajtam 15 kg felesleg, és most szeretném leadni, emiatt amíg fogyózom, előnytelen, kövérítő ruhákat fogok hordani, aztán mire elérem az álomalakot, akkor hirtelen elkezdek nagyon csinosan öltözni, hogy így látványosabb legyen a változás... Lehet, hogy hülyeség, de nekem tetszik az ötlet, szeretném, ha már annyit küzdök érte, akkor kaphak sok-sok elismerést. Ja, és a hajam sem tetszik így, azt is, amíg fogyózom, kontyba fogom kötni, addig pedig nő pár centit, és így sokkal szebb leszek. Tehát azért csúfítom el magamat, hogy utána minél nagyobb legyen a változás, ha már jól érzem magamat a bőrömben, meg leszek elégedve magammal...

2012. szept. 21. 16:45
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarom lelombozni a Nagy Terv miatti lelkesedésed, de gondolj arra is, hogy mivan, ha akkor leszel szerelmes egy srácba, mikor épp a "ronda" korodat éled és ÍGY nem viszonozza?? szomorú :(
2012. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy újabb tinibetegség?
2012. szept. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Az indoklásod alapján irtó buta lehetsz...
2012. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem érdekel, ha buta vagyok...


És nem, nem tinibetegség, legalábbis még nem hallottam mástól... Ez csak az én hülyeségem.

2012. szept. 21. 18:06
 19/23 anonim ***** válasza:
Te nagyon buta vagy.
2012. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Velem is most pont igy van ez. Annyi különbséggel, hogy nem elcsufitani akarom magam, hanem csak smleges lenni. Elöször énis lefogyok, holnap veszek ricinus olajat addiis kontyban hordom a ahjam, hogy majd amikor lesz az a nap akkor mindenki codálkozzon, hogy milyen hosszú lett.Én annyit csinálok, hogy most nem sminkelek. Bocsi ha offoltam.
2012. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!