Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ilyen alak?

Szerintetek milyen az ilyen alak?

Figyelt kérdés

[link]


(ruhát ne nézzétek:D)


nyáron tök sokat lefogytam de most meg hízok,és szerintem dagi vagyok,vagyis lettem. 59 kiló vagyok 166 centihez.Jóó számok alapján nem de szerintem kinézetre igen.


2012. szept. 21. 14:58
1 2 3 4 5
 41/50 VVMMvvmm ***** válasza:

Nem számít ebben a témában a mentális állapot.Csak az alak

a képen az pedig remek!

2012. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
szerintem a két kép között 1 hónap van úgyhogy megint hülyeséget beszéltél.
2012. szept. 21. 19:05
 43/50 anonim ***** válasza:

Na tessék, először tagadod, most meg bevallod :S

ez az oldal arról szólj, hogy merj bátran kérdezni, akármit, bármit, ha te hatszor akarod ugyanazt hatszor kérdezed meg, nem kell válaszolni annak aki nem akar ! Engem az nem idegesít ha naponta 98 kérdés van arról, hogy "terhes vagyok e", "ez a méret jó e ", de én pl mindenkinek próbálok segíteni amiben tudok, és el is várom fordítva is, minek hazudni, amikor ez anonim oldal ??? :)

Téma részemről lezárva, most már igyekezz rendszeresen sportolni és nem lesz gond az alakoddal , feszes leszel, egészséges leszel és elsősorban magadnak akarj megfelelni, mert ha magaddal békében vagy, akkor azt kifelé is sugárzod !

További szép estét mindenkinek !

2012. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

rohadtul leszarom amúgy miket írtok nem hat meg.:D

Mindenkit biztosítok hogy teljesen ép elméjű vagyok;))):PP

2012. szept. 22. 23:05
 45/50 VVMMvvmm ***** válasza:

Amúgy milyen alapon oktatjátok le a kérdezőt?

Szerintem ti rondák vagytok mint a lepra.

Inkább kussolnátok szerényen.

2012. szept. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

ja és nem vagyok antiszoc mint itt mások:D Van társasági életem.Kb esténént lépek fel max fél órára amíg időm van. Nem ülök mindig a gép előtt azt lesve hogy ki mikor ír ki kérdést,és ha meglátom hogy kétszer van kiírva akkor ráugrok mint egy pókmajom és rajta vezetem le az agresszióm mert az krva jól esik :D ugye-ugye?!:D;)))

csók mindenkinek!!:))

2012. szept. 23. 11:13
 47/50 anonim ***** válasza:

erősen tessék megnyugodni ! :) Még csak délelőtt van és vasárnap !

Have a nice day !

2012. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
én tökéletesen nyugodt vagyok drága':)
2012. szept. 23. 11:56
 49/50 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán ne aggódj miatta, nagyon jó alakod van :) Szerintem gyönyörű szép vagy :)

Ha ehhez még pluszban felmegy pár kiló, az sem gond. Hidd el, a legtöbb fiúnak nem a 30 kilós lányok tetszenek :) Nem úgy értem hogy dagadt lennél, szerintem pont tökéletes vagy, épp az ideálom :)


19/F

2012. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!