Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ilyen alak?

Szerintetek milyen az ilyen alak?

Figyelt kérdés

[link]


(ruhát ne nézzétek:D)


nyáron tök sokat lefogytam de most meg hízok,és szerintem dagi vagyok,vagyis lettem. 59 kiló vagyok 166 centihez.Jóó számok alapján nem de szerintem kinézetre igen.


2012. szept. 21. 14:58
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Sokan szeretnének ilyen alakot, köztük én is, igaz én "csak" 1 kilóval vagyok nehezebb mint te és kb 2 centivel alacsonyabb. Amúgy meg olvastam valahol hogy az ilyen alkatú nők, lányok, mint te (váll, csípő szélessége ugyan az) tökéletesnek számítanak férfi szemmel, de még az én női szememnek is az vagy. A széles csípő pedig előny majd ha szülni fogsz. :)
2012. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

A szélesebb csípőjű nők könnyebben szülnek?



egyébként 17 vagyok :)

2012. szept. 21. 15:59
 34/50 anonim ***** válasza:
Így jó az alakod ahogy van. Na így már látható rendesen, a farmerban gyakorlatilag semmi nem látszott. Egyébként nem értem, nap mint nap ilyen jó alakú lányok tesznek fel itt ilyen kérdéseket. Vagy álszentek vagytok és fényeztetitek az egotokat vagy valami hihetetlen torz önképetek van magatokról.
2012. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
tényleg jó tested van
2012. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

jó alakod van.csak önbizalom hiányod van,semmi több

csípőd is teljesen jó

2012. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:

Most kit érdekel,hogy ő van a másik képen vagy nem?

Itt jó teste van

2012. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnek ilyen a csípője! A férfiak olyannyira nem nézik, hogy észre sem veszik! Ezt csak a nők veszik észre magukon s egymáson. Én is úgy vagyok vele, hogy a lányhaverok szoktak rám szólni, hogy "de hát nem látod, hogy..." Én nem látom! Nem is érdekel! Az, hogy dagadt vagy-e vagy sem, arra nem válaszolok, mert te ezt már úgy is eldöntötted, s ilyen kérdésekben csak és kizárólag a saját véleménye számít egy nőnek, szóval hiába tépném 1001-ként, a számat, hogy nem, mert tök fölösleges.
2012. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
nekem bejön! :D
2012. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:

1!

Igen én vagyok a képen,és azért kamuztam mert akkor jöttek volna/jöttek így is/ azok az emberek akik nem az alakommal,hanem azzal foglalkoznak hogy hányszor teszek ki képet,amihez igazából nulla közük van.És ez nem hazugság csak egyszerűen elakartam a sok "ilyen" embert kerülni.

2!

Az elég szánalomra méltó dolog,/lehet csak unatkozik/ hogy kiír egy saját kérdést olyan címmel,hogy

"Szerintetek is ugyanaz a kérdező van mindkét képen? A hátteret nézzétek.". Nem tudom ennek a férfinek /márha tényleg férfi../ mi a baja de szánalmas hogy pasi létére neki áll szrt kavarni és az teszi boldoggá ha kiprovokálja másokból,hogy egy embert mindennek elhordjanak( ugye ahogy engem elhordtak mindennek az Ő kérdésénél...) lelkisérült!


3!

Azért írtam ki az első kérdést mert akkor fejeztem be a fogyót és kezdtek rám jönni a kilók.Érdekelt hogy más is úgy lát-e engem ahogy én magam.Nem akartam nagykabátba beöltözni mert akkor jöttek volna azzal,hogy ebből semmit nem látni.


Én tudom hogy marha stresszes mindenki élete de talán jobban tennétek,ha nem másokon vezetnétek le a feszültséget.


Kérdéskiíró: te meg ne mond nekem hogy az idegesített hogy nem azigazat mondtam,mert te már azelőtt ingerült módon válaszoltál,mielőtt azt írtam volna hogy nem én vagyok a képen.:)

Remélem most mindenki fürdik a boldogságban,és ez élete legnagyobb öröme,hogy elregéltem az igazságot:)

köszipuszi:*

2012. szept. 21. 18:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!