Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti kire szoktátok azt mondani,...

Ti kire szoktátok azt mondani, hogy "majom"?

Figyelt kérdés
A buszmegállóban meghallottam, ahogy az egyik lány azt mondja rám, hogy "majom" lány vagyok, vagy valami hasonlót, pedig szerintem egyáltalán nem úgy nézek ki/viselkedek, de azért ez megmaradt, és gondoltam megkérdezem tőletek, hogy ti kire mondanátok ezt vagy miért :)

2012. szept. 20. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én arra mondanám, aki példaul ugy eszik mind egy majom. Kézzel semmi villa kés meg ilyenek. Persze vannak kaják amiket anélkül is tökéletesen meglehet enni, de vannak amiket nem lehet meg enni. persze a viselkedése is üvőltés meg ilyesmik. Hát röviden ennyi.
2012. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen jelentősége a kifejezésnek, épp olyan értékkel bír mint a "hülye"

20/F

2012. szept. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pl rá:

[link]

2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valakiről rögtön az a szó jut eszedbe, akkor ő egy majom...:))
2012. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utáánzosokat.
2012. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négerekre szoktam rossz szándék nélkül, rossz szándékkal pedig olyanokra, akik úgy viselkednek mint egy majom, azaz üvöltöznek, lökdösődnek, kötekednek stb..
2013. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!