Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most tényleg gáz vagyok?

Most tényleg gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Magamról: nem vagyok már tini ezt leszögezem :) Imádom a rózsaszínt, magassarkúban szoktam járni. Sminkelem magam , szoktam vasalni a hajam, vagy göndörítem, gyakran teszek bele virágot, vagy masnit. Szeretem a Hello Kittys cuccokat, és műkörmöm is van. Szoliba is járok. Most szerintetek plázacica vagyok? Gáz?
2012. szept. 19. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el miatta, de ha emellett még plázába is jársz, akkor "plázacica" vagy.

Sokakat ez irritál, főleg, ha az illető még buta is, ami a többségre jellemző.

2012. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A plázacicasághoz nem elég a külső.Mert többnyire a plázác-k bunkók,beképzeltek vagy buták.

Aki amiatt elítél mert ezeket szereted az hüly*e.Mert nekem is volt már olyan hogy szolizott bőr,műköröm,fekete hosszú egyenes haj és tök kedves,jó fej csaj.

2012. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tartom magam bunkónak, sem flegmának. Hisztizni szoktam néha :D Plázázni nem szoktam járni, csak néha. Nem ott élem az életem.
2012. szept. 19. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmiséginek biztosan senki nem néz. De az a fontos, hogy jól érzed-e magad a bőrödben? Akkor gáz, ha szerinted gáz, de nem változtatsz.
2012. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szolit mondjuk hanyagolhatnád, főleg ha ennyire fontosak neked a külsőségek, szerintem tudod te is hogy mit művel a bőrrel a szoli, rémesen fogsz kinézni hamarosan ha folytatod, ráncos, pöttyös leszel, a bőröd miatt 10-20 évvel idősebbnek fogsz kinézni.

Én nem mondom hogy gáz vagy, mert ha neked ez tetszik hát akkor legyél ilyen.

2012. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a külsőd plázacicás, de a belsőd nem tűnik annak. ha így érzed jól magad, hát legyen:)
2012. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. szept. 20. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek? Szerintem gáz vagy.

A magassarkú, a smink, a hajvasalás normális.

A műköröm és a szoli viszont már visszataszító.

És a Hello Kitty illetve a rózsaszín egyenesen undorító.


A barna bőr ronda, főleg a szolis. Én a hófehérke szerű lányokat szeretem (persze ha valaki eredetileg kreol színű, az nem baj), csak romák jutnak eszembe, ha barna lányokra nézek, nem is értem, hogy a lányoknak miért tetszik ez a szín...


A rózsaszín tinilányos, minden nőiességedet elveszíted egy neonpink ruhában.


Ezzel nem akartalak megbántani, ha jól érzed magad, akkor ez van. Semmi bajom nem lenne veled, viszont nőként nem tudnék rád tekinteni.


Egyszerűen csak éretlennek tűnsz, aki leragadt a tini korszakában (vagy csak most éli).

De egyébként valami ilyesminek tudlak elképzelni. És ez szerintem gáz...

[link]

[link]

De megírhatnád, hogy hasonlítasz-e rá, vagy hogy. pl. természetes-e a hajszíned, illetve, hogy milyen ember vagy... Írásod alapján kedvesnek tűnsz, meg nem seg*ghülyének. :) Csak nekem nem jön be a stílusod, de az még lehet, hogy változni fog.

2012. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm az őszinteséged. Hát a hajam eredeti és nem szőke. Azért full rózsaszínbe nem szoktam beöltözni :D Talán picit hasonlítok a csajra (Dukai Regina ugye? ) de max. annyiban h szeretem az ilyen ruhákat. Pl. : fekete szűkszárú nadrág, magassarkú, babarózsaszín felső... Plussz persze a kiegészítők amikre nagyon figyelek. Szoliba azért járok, mert a hajam eredetileg nagyon sötét barna vöröses beütéssel. Szóval vörösesen csillog a napon. És nem tetszik, hogy hozzá világos bőröm van :) A műkörmöm nem az a hegyes. Ovális, mandula formájú. Nagyon rosszak eredetileg a körmeim. Képtelen vagyok megnöveszteni. A Hello Kitty-t viszont szeretem. Nekem tetszik :)

2012. szept. 21. 17:01
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi hogy sztem a rózsaszín nőies. Csak tudni kell viselni. Jobb mintha full feketében lennék :P
2012. szept. 21. 17:05
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!