Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel tudnék kicsit divatosabb...

Mivel tudnék kicsit divatosabb lenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nincsenek márkás cuccaim, de nem is kellenek nekem csak érdekelne, hogy milyen szerelés divatos és én is feltudom venni.

Téli, őszi öltözködésre gondolok.pl: csizma, sál, kabát,nadrág :)

Amit persze feltudok venni a suliba is!:)


Köszönöm előre is!:)


2012. szept. 18. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre most hogy lehet válaszolni? Menj el az üzletekbe és nézegesd az őszi meg a téli ruhákat meg a cipőket. Ennyi.
2012. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen az öltözködési stílusod? Sportos, vagy elegánsabb?
2012. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sincs olyan sok márkás cuccom,és ami van azt turiban veszem vagy leárazva.Nagypn jók,én szeretem és egyáltalán nem aggaszt más véleménye.Attól is függ milyen a stílusod,mert nem vehetsz fel egy magassarkút sportos nacival,amit az osztálytársam elkövetett...az fájt.

Szerintem nézz körül a femina oldalon, a retikül oldalon nézegetni az idei trendhez tartotó darabokat,és keress hozzá hasonlókat turikban.

2012. szept. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
..bocsi a hibákért.
2012. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!