Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a színes vagy a...

Szerintetek a színes vagy a fém színű fogszabályzó jobb? 14/l

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér, vagy átlátszó a legjobb. Nem feltűnő.
2012. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fém..mert igazából nem a fogszab a színes hanem a gumik amik rajta vannak. és azok könnyen eltudnak színeződni akkor pedig már nem valami szép látványt nyújt..
2012. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A színtől is függ. Nekem a kék és zöld nagyon nem tetszik, de a fehér jól néz ki. Bár a legtöbb pár hét alatt elveszti a színét, meg leesik. Egy rikítóbb színnél eléggé gáz, ha hiányzik néhány fogadról. Bár lehet, hogy csak én vagyok olyan béna, hogy pár hét alatt a felét elhagyom. :D
2012. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom el és jól néz ki a színes is.De a fémszínű is.Fehéret szerintem ne mert úgyse olyan lesz mint a fogad és pár hét alatt teljesen besárgul akárhogy mosod..Azaz nekem ezt mondták a fogászaton.Amúgy most narancssárga és sötétkék (fent csak narancs lehet vagy fehér). (14L)
2012. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én még soha nem hagytam el pedig több mint egy éve rajta van és szerintem nagyon jó ha színes mert picit feldobja és ha virító az meg azért jó mert most nagyon trendi ha van fogszabályzód....nekem mindig színes és valamikor több színű :)
2012. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!