Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni hogy...

Hogyan lehet megtudni hogy valaki jól néz ki?

Figyelt kérdés
ti megtudjátok magatokról mondani?? én mindenki másról de amikor tükörbe nézek mindig máshogy látom magam. valamikor úgy nézek magamra hogy 10/10 valamikor meg tök átlagosnak érzem, ez miért van?? veletek is szokott ilyen lenni?? 16/f

2012. szept. 16. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magával szemben általában kritikusabb az ember és ahogy írtad is, hangulatfüggő, hogy milyennek látjuk magunkat :)
2012. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom akik élőben látnak mit gondolnak rólam kíváncsi lennék rá, tükörben elég normálisnak látom magam, de fényképen borzalom
2012. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez jó kérdés :)

nekem "lenyalt" hajam van, szerintem ronda is vagyok, de felzselézett hajjal, szemüveg nélkül valahogy jobban "tetszek" magamnak, viszont az utcára nem merek úgy kimenni, pedig az lenne a normális elvégre az a fontos, hogy én jól érezzem magam a bőrömben, de valahogy mégse megy :D

2012. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

fényképen általában a fényviszony a döntő

én waxot használok szerintem sokkal jobb mint a zselé

2012. szept. 16. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet, pontozzuk. :D
2012. szept. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igazából az ember sose fogja magát olyannak látni, mint valójában, mert

1: külső szemmel ugye nem tudsz magadra nézni

2: a tükör nem teljes valóság

3: sokakról borzalmas fénykép készül (rólam is)

4: te sokkal kritikusabb vagy magaddal szemben

2012. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) dehogy rakok fel képet :DD amúgy a képeken én is szarabúl nézek ki mint tükörben/élőben. úgy gondolom hogy nem nézek ki olyan rosszul mindig volt pár csaj akiről tudtam hogy szerelmes belém.
2012. szept. 17. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Énsem látom képeken szépnek magam de ha tükörbe nézek elégedett vagyok. Vékony, átlagos szép arc, hosszú természetes barna haj. Nem vágyok én modellkinézetre aki szeret az igy szeret. :)


18/L

2012. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!