Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. S Hol találok?

S. O. S Hol találok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hol lehet kapni Magyarországon ilyet?


[link]


Fogfehérítő lapocskák egyébként.


Vagy honnan tudnék rendelni?


Köszönöm előre is!


2012. szept. 15. 17:20
 1/3 anonim válasza:
nem tom szerintem ilyen nem létezik kamu az egész szerintem!
2012. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Innen tudsz. Én egy hasonlót rendeltem, rövidtávon nagyobb hatása van, viszont marhára érzékenyek lesznek tőle a fogaid. Egyáltalán nem azt a hatást nyújtja, mint szeretnéd, illetve amit reklámoznak. Pozitívumot nem nagyon tudok mondani ezekről. Kényelmetlen, nyáladzol tőle, fáj a fogad alatta, utána is, nem fehérít, csakis kb. 5 percig utána virít a fogad. Hát... Szerintem ne adj ki rá pénzt. Inkább gyűjts fogorvosi fehérítésre.

2012. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. nem kamu :)


2. Köszi igazából a fogorvosi kezelésre várnom kell pár évet mivel ragaszkodom az én fogovosomhoz aki most most babát vár és nem szeretem egyből szülés után dolgozni...:S Máshova nem szívesen megyek...és nekem elég csúnya sárgás a fogam pedig nem kávézom,nem dohányzom semmi ilyesmi talán a tea de mióta abbahagytam is olyan...:S


Köszi :)

2012. szept. 15. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!