Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy modellügynökség elhívot...

Ha egy modellügynökség elhívott, de az egyik szülöttől nem kaptam meg az engedélyt, hogy elmenjek, van még esélyem később ott?

Figyelt kérdés
Romániában élek, és részt vettem egy szépségversenyen, ahol harmadik lettem. Az Elit Modellstől utána hívtak, hogy készítsünk portfóliót és azt hiszem valami munka is lett volna, de mind a két szülő engedélye kellett volna, és apum nem ment bele. Ez kb. egy hónapja volt. Ha mondjuk pár hét múlva apum mégis megadná az engedélyét, van esély arra, hogyha felkeressük őket, akkor alkalmazzanak még? 16/L
2012. szept. 15. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nem valószínű, legalábbis a munka nem. de azért próbáljátok majd meg.
2012. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!