Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kerek arc is lehet szép?

A kerek arc is lehet szép?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de az arcom akármit csinálok mindig kerek marad, genetika sajnos. Zavar nagyon, mert mindenhol a vékony, ovális arcvonású, magas homlokú lányokat tartják szépnek. Nekik mindenféle haj jól áll, én meg már évek óta keresem azt a frizurát, amivel kicsit előnyösebbé tehetném. De nem sok sikerrel. :( Tudom, el kell fogadnom magam, ezen nem lehet változtatni, de mégis rosszul esik, hogy egy kerek arcban senki nem látja meg a szépet, sőt.
2012. szept. 14. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerek az arcom és gyönyörű vagyok:D Még eszembe sem jutott ezen izélni, egyedül hajvágás előtt foglalkoztam azzal, hogy kerek az arcom, amúgy nem is gondoltam már rá vagy egy éve..hm.:D Mindenki ilyen hülyeségekkel foglalkozik, "szerintetek a zöld szem is lehet szép?:(" "szerintetek egy alacsony lány is lehet szép?" "szerintetek egy kis mell is lehet szép?" meg minden..:D De olyat se láttam még, aki a fejformáján van kiakadva XD Bár a szerelmemnek szabályos kocka feje van..de tényleg:D Na szóval..nekem hosszú, egyenes per jel néha göndör hajam van, nincs frumfrum, nem is tépett meg semmi, nekem ez a legelőnyösebb, ezt évek alatt kitapasztaltam:D na szal nyugi, mindenki lehet szép, a kismellű zöld szemű alacsony lány is
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet! Annyi a lényeg, hogy ha tényleg zavar, pirosítóval csökkentheted a hatást és vékonyabbnak látszhat. (Am ha ez megnyugtat, nekem is olyan) ://
2012. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kerek arc barátságosabbnak és egészségesebbnek tűnik. :D
2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szóval igen, lehet szép.
2012. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő Stefanie Scott és kerek az arca mégis sokan azt mondják, szép.

A második, Debby Rian neki is kerek az arca, és jól áll neki

[link]

2012. szept. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ja igen ezeket sokan szépnek találják.

Meg Selena Gomez, Peyton List...

Peyton Listnek is kerek arca van, és modell:

[link]

Mondjuk, ő gyerek és retusálva van stb. de az arca kerek!

2012. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van selena is

2012. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Sierra Mccormic?

2012. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!