Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a köröm?

Szerintetek jó ez a köröm?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban tesóm esküvője én leszek a kísérőlány.. Nappal rózsaszín ruhába leszek, az éjszakát még nem tudom, de nekem nagyon tetszik a rózsaszín leopárd mintás műköröm. Erre gondoltam-->

[link]


De nem tudom, hogy egy esküvőre ez jó-e...? Véleményeket írnátok?köszönöm



2012. szept. 12. 16:24
 1/6 anonim válasza:
szerintem esküvőre a párducmintás köröm nem a legmegfelelőbb, de szép ez a köröm attól függetlenül!
2012. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki tudna ajánlani valami jó körmöt akkor? Mert már nem tudom, milyen legyen....
2012. szept. 12. 16:27
 3/6 Réka SZJ ***** válasza:
43%

Hááát tényleg nem túl jó esküvőre!


[link]


[link]

2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább valami nightklubbos vetkőzős ribin tudom elképzelni. Lehet hogy csak a formája miatt rémes... nem tudom. Válassz valami egyszerűbbet.
2012. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez a körömforma egyszerűen gusztustalan. Nekem az egyszínűre lakkozott rövid körmök jönnek be.

22F

2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem Te leszel a menyasszony, nem kell fehér körmöt csináltatnod.(bár a menyasszonynak se kötelező...)

A kép amit linkeltél max alapötletnek jó, mert a kivitelezés elég gáz.

nézz szét a nails.hu-n, ott a lakhelyed szerint is kereshetsz körmöst.

2012. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!