Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ezt napi rendszerességgel...

Ha ezt napi rendszerességgel elvégzem, mennyi ido alatt lesz látványos hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

18 éves vagyok, 168cm magas és 53 kg.

Nincs rajtam súlyfelesleg, viszont rámférne a veszesedés...amúgy se eszek sokat, foleg nem hizlalo kajákat( az uditok, chipsek teljesen kivannak zarva az etrendembol).

Végul arra lennék kivancsi, hogy diétával, heti 5*25 perc futással mennyi ido alatt lesz látványos a feszesedés? Illetve milyen kiegészitogyakorlatokat végezzek popsi formálására?


Elore is koszonom a válaszokat:)


2012. szept. 12. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
jesszusom X_X... bocsánat a helyesírási hibáért....*feszesedés
2012. szept. 12. 13:50
 2/3 anonim válasza:

esetleg járhatsz konditerembe,ott nagyon jól lehet haladni én is járok (:

vagy esetleg van egy gyakorlat:


állj meg egyenes háttal,húzd ki magad. a kezemben tartani kell egy hosszú vasrudat/kondiba így csinálom/ és hajolj le,de a hátad maradjon egyenes. a popsidat kinyomod,és mikor leengedted a térded alá a rudat,feszíts rá jól a popsidra :)

nekem már előtte is izmos volt a fenekem,de ezzel csak még jobban haladok :D

2012. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oke, koszike a tippet!
2012. szept. 12. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!