Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrszőr tépés szövődmények?

Orrszőr tépés szövődmények?

Figyelt kérdés
Találtam egy kis csipeszt és gondoltam kipróbálom milyen az orrszőr tépés... hát sz.r volt, de olvastam, hogy komoly szövődményei lehetnek... mennyi ennek az esélye? Kort nem írnék, mert ciki lenne :$$ csak kíváncsi voltam ://

2012. szept. 9. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
ömm... a kis csipesz egyébként a készletben volt, amit nem rég kaptam...
2012. szept. 9. 20:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon durván elfertőződhet az orrod, a szemedre is rá mehet. Sokan nem ajánlják, inkább vágd, mint tépd.
2012. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, de akkor egy ilyen alkalomtól nem nagy az esélye annak, hogy lesz valami szövődmény??
2012. szept. 9. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalomnál igen pici az esély. Kb 5%

DE ha bármilyen panaszod van pl fáj a szemed vagy sokat szédelegsz rögtön prvos.

2012. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azta ezt nem is tudtam :O Én egyszer kipróbáltam de annyira fájt hogy soha többé nem próbáltam meg. De semmi következménye nem lett.
2012. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, hogy benéztetek, eszembe sem jut (fájdalomból adódóan sem :D) kipróbálni megint.
2012. szept. 9. 22:56
 7/7 anonim válasza:
na túlélted?
2019. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!