Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet kapni valami körömerősít...

Lehet kapni valami körömerősítőt gyógyszertárban? (Nem kapszulára, gyógyszerre gondolok)

Figyelt kérdés
Berepedezett körömre lehet kapni valami körömerősítőt, ami nem gyógyszer, hanem krém, vagy valami más? És ezek kb mennyibe kerülnek? Köszi a válaszokat előre is! :)
2009. júl. 29. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Keratinos körömlakkot, körömerösitöt vegyél! Azok jok! én Bp.en a XI.ker, Fehérvàruti vàsàrcsarnokban szoktam venni, a màsodikon àrulja egy nö! Nem tudom, mennyiben hasznos ez, de szerintem van dm.ben vagy roosmannban is, csak picit dràgàbbak! :)
2009. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a csarnok hol van pontosan? Nem a 4-6-os villamos vonalán? Ahol mellette volt a skála, csak lebontották? De az nem lehet, biztos hülyeséget beszélek :)
2009. júl. 29. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A 4es végàllomàsa, jobb oldalt van a vàsàrcsarnok!
2009. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :) és ez Neked segített?
2009. júl. 29. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Valami zöld àtlàtszo körömerösitö, Moyra a neve, felbontàs utàn hütöben kell tàrolni! Hetente egyszer lehet hasznàlni, mert olyan lesz a köröm mint a pàncél! :)Akkor meg azért törik, pattan le! :) De vannak nàla, kôrömlakkok is keratinnal, azok is jok, anyosom azt hasznàlja, s neki is jo! A màsodikon, ilyen kirakos pultok vannak, ott keresd, csak ilyesmiket àrul! Szépitészeti cuccokat!
2009. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszi a segítséget! :)
2009. júl. 29. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!