Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyám normális? (nyelv pc)

Anyám normális? (nyelv pc)

Figyelt kérdés
Héten.vagyis szerdán csináltattam nyelv piercinget.elotte rákérdeztem a piercingesnél h kell e szuloi beleeggyezés és azt mondta ha elmultam 15 és van személyim akkor nemkell.mellesleg 16vagyok.ma anyám észrevette h van vlmi a számba kikelett ölteni a nyelvem és felkapta a vizet.k*rvára.és hétfőn fel akarja jelenteni a nőt.milessz most???
2012. szept. 8. 13:43
 1/9 A kérdező kommentje:
kicsit parázok :( örülnék ha írnátok
2012. szept. 8. 13:51
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi lenne?!

Körbe röhögik a rendőrségen, és kész.

Senki sem akadályozza meg azt sem, hogy a 2-3 hónapos gyerekek fülébe tegyenek piercinget (gyengébbek kedvéért: fülbevaló), legfeljebb üzletszabályzatban rögzítik, hány éves kortól hajlandó megcsinálni.


Beleegyeztél, sőt te akartad. Neki meg ez a munkája.

Pont.

Anyád meg megnyugodhat, ha bármikor kiveszed, kb. két nap alatt nyomtalanul be fog nőni. Addig TE viszont nagyon vigyázz a fogaidra, nehogy tönkretegye, ahogy hozzáér! Gyakori fogmosás, szájvíz, satöbbi.


Mint anya üzenem: nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Majd lehiggad, nyugi.

2012. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát anyám más tészte mer tudta nélkül csináltattam.előbb is kintvoltam a konyhában és aztmondja hogy abba belenyugodahtsz hogy feljelentem azt a nőt.mert kiskorú vagy és szuloi beleeggyzezés nélkül csináltattam,meg még nemvagy 18 és addig mi döntsük el h mivan meg ilyenek
2012. szept. 8. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Anyádnak igaza van.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szlovákiában csináltattam.nálunk nemtudom hogy vannak a szabályok
2012. szept. 8. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogyha netán elfertőződik, a gyógykezelés költségeit majd a piercinges csóka fogja állni?
2012. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogyan fertőződne el? meg miért is állná a gyógykezelést?
2012. szept. 8. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdezd anyádat...
2012. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak fél, hogy valami bajod lesz. szülői aggodalom :D :S
2012. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!