Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 173 cm-hez ideális...

Szerintetek 173 cm-hez ideális a 62 kg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ hogy sportol és szokott edzeni rendszeresen? Akkor jó. Ha nem akkor sok.
2012. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezekre nem lehet válaszolni. Lehet sok és lehet kevés is. Sokmindentől függ. Tegyél fel képet v küldj priviben.
2012. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normál határok között van, tehát kövér biztos nem vagy. De hogy e súly plusz izomból vagy zsírból áll sz nem mindegy. De amúgy nem vészes.
2012. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
lánynak tuti sok sztem
2012. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
173cm-hez 63kg-nak kell lennie egy lánynak. Vagyis az a normális. Én 174cm és 61kg vagyok. Nem sportolok rendszeresen, csak néha futok, széles a csípőm, kicsi a mellem, még se vagyok kövér. Ha ehhez az arányhoz még sportolsz is, végképp nem sok. Meg ha neked az a súly ami pl nekem a csípőmön van, neked a melleden, akkor meg még úgyse vagy kövér. :-) Bírom ezt a Gyk-t, mert aki sokkal alacsonyabb volt kb ennyi kilóval arra azt mondták normális, neked meg hogy sok...
2012. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 181-hez vagyok 62 és fiú vagyok. Teljesen szálkás, kockás has, és elég izmos is. Lánynak ennyi izom már sok lenne, ezért gondoltam, hogy sok. na meg más 170centis ismerősöm 50kg és egyáltalán nem csontsovány, szép vékony, izmos, sportos, szép mellekkel feszes fenékkel, stb :)
2012. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

170 cm 50 kg... Ja qrva izmos lehet.... xD


Kérdező, az adataid számok alapján pont ideálisak. De egy kép többet mondana...

2012. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
annyira izmos ahogy egy lánynál szép :))
2012. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!