Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy fogadtassam el magam a...

Hogy fogadtassam el magam a suliban? Akadály lehet h kicsit testesebb vagyok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire vagy kövér
2012. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem köver inkbb husi
2012. szept. 5. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, legyél jófej, kedves és NE visszahuzódó, magába forduló.. Azokat egy idő után vagy bántják vagy levegőnek nézik..
2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Nalunk 2 kover lany van. Az egyikuk az osztaly kozeppontja es mimdenki szereti. Mindenkivel kedves lehet vele besuelgetni. A masikat meg anmyira nem kedveljukmert csufolodik es mellé meg nem beszelget senkivel csk ugy van.

Rajtad mulik. Ha jifej vagy akkor a tulsuly nem szamit

2012. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, nem lehet akadály,nyáron meghíztam eddig is jóba voltam az osztályom 1/3-val most már az osztály összes tagjával tudok beszélni,van közös témánk, húsi vagyok igen van rajtam felesleg látszik a combomon,hasamon,popómon hogy híztam és a cicimen is.előnyömre vált nőiesebb lettem többen figyelnek rám,jobb a kedvem,jól érzem magam húsin (:
2012. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
attól függ, ha retard osztályba kerültél probléma lehet. ahogy az is az lenne, ha túl sovány lennél, vagy túl magas vagy bármi ....
2012. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát, ha új vagy a közösségben, akkor nincs előítélet, szóval ha kedves vagy, akkor semmi gond! (:

Szerintem nem lesz baj ha husi vagy, mert sokan azt szeretik..:)

2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!