Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ez szakáll...

Lányok, szerintetek ez szakáll jól néz ki egy fiún?

Figyelt kérdés

erre a scott adkins- féle dologra gondolok, de a száj alatt vastagon meghagyott dolog nélkül (ami a szája alól indul és vastagon halad az állához). szerintem ez jobb mint az egyszerű körszakáll mert nem ér össze oldalt. azért gondoltam ilyen szakállra mert elég kerek a fejem és ez hosszítaná az arcom, borostát meg sajnos még nem tudok hagyni mert oldalt nem elég erős hozzá.várom a véleményeket, hogy általánosságban jól állhat e egy ilyen viselet kerekebb arcú embereken.


néhány kép:

[link]


[link]


[link]


2012. szept. 5. 16:12
 1/6 PetraEszter válasza:

úú a-a :s

nekem legalábbis nem tetszik

2012. szept. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neki pl jól áll, de ahhoz kell egy jellegzetes arc, nem egy telesen jellegtelen hogy ez mutasson is vmit.
2012. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szeretem a szakállat pasikon... max. egy kis borosta...

De ettől függetlenül lehet hogy jól állhat neked, próbáld ki!

2012. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Yuri Boykának persze h jól áll:D
2012. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek nagyon jól áll és férfias:D
2012. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MadameViciouse ***** válasza:

A barátomnak pont csak a száj alatti kis rész van,az állán nincs.Szerintem neki nagyon jól áll.

Egyébként ez sem rossz,de valóban nem illik mindenkihez.

2012. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!