Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne befesteni?

Jó ötlet lenne befesteni?

Figyelt kérdés

most félhosszú, szőkésbarna hajam van.Növesztem.De gondolkodtam más színen is...

Nagy, csokibarna szemeim vannak, nagy szempillák, fehér 'porcelános' bőr, rózsaszín száj.Én az orromat nagynak látom, de mások szerint nem az.

Jól állna egy csokibarna haj?

/képet nem szeretnék mutatni/


2012. szept. 5. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen kis csinos vagy, ahogy leírtad magad. Most magam elé képzeltem egy cuki, két lábon járó porcelánbabát.


Egyébként ez mástól is függ. Nekem eddig fenékig érő, természetes vörös hajam volt (ami bármilyen haj-kiegyensítő-kütyü nélkül is veszettül szögegyenes volt), most levágattam hátközépig, és hullámos. Nekem ez jobban áll. Szerintem, de ez csak az én szerény véleményem, unalmas a hajszíned, vagy nem illik hozzád, fesd csak be, ha úgy szeretnéd. Ha nem tetszik, úgyis tudsz még változtatni rajta! :) Kipróbálni kilehet, nem? :)

2012. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Nekem lazán göndör,imádom csak az eltöredezés miatt levágattam.

kimosható hajszínezővel kéne először, nem?hogyha mégse áll jól, ne legyen rajtam sok ideig...

amúgy nem igazán vagyok porcelánbaba, a 168 centimhez..:)

2012. szept. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!