Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A problémám az, hogy nagyon...

A problémám az, hogy nagyon nagy lábam van, és még széles is. Mit tegyek? ://

Figyelt kérdés
15éves vagyok(l),170 cm ,elég vékony,a lábam 39-40es. De ez még nem is lenne baj,csak a boltívem is elég magas és az egész lábam nagyon széles. Nem találok magamnak normális cipőket,és szégyenlem rövidnadrághoz felvenni őket... A converse eléggé vékonyitja(abból 39-et hordok),de ebben a méretben eléggé nagy,és a lábam elejét kicsit átformálja(én nem érzem hogy szorit,de ha sokat hordom,akkor a lábam elől a cipő formájára alakul). Magassarkút szívesen hordanák,de 1000-ből kb egy ha jó rám,és azse olyan ami nekem tetszene...Mit tegyek,hogy elfogadjam ezt a lábméretet??:S:) és milyen cipők kicsinyitik a lábat?(nekem a fekete szín se vállt be).
2012. szept. 4. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy annyian nézik a lábadat...vegyél normális, kényelmes cipőt, ha nem akarsz lábdeformitásokat és gerincproblémákat.
2012. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
A balerinában kisebbnek látszik. Nekem is hasonló a lábam, csak nem széles, de hosszú és magas a rüsztöm.
2012. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyanez a bajom! örökletes dolog, a nagynénémnek is szélesebb a "lábkisujjánál", kissé kiáll a csont, mintha egy hatodik ujj akarna nőni. én sem hordhatok szűkebb, vékonyabb cipőket, mert kb 1 hónap hordás után egyszerűen elkezd kilyukadni ott, ahol szélesebb a lábam. én 17 vagyok, és már vagy 3-4 éve 40-41-es a lábam, és persze elég széles..

sajna ebbe bele kell törődni!

2012. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)) próbálok vele megbékélni..:S:D
2012. szept. 6. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Hahoo, nekem is ez a problémám :D

14 éves vagyok, 168 cm, átlagos testalkatú. A lábam nekem is 39-40, és most nem akarom lemásolni az írásodat, de ugyan azt akarom mondani. :)

Kevés cipőm van, de a saruban jól néz ki a lábam nyáron, illetve balerina cipő tényleg vékonyítja!

Sportcipőben nekem nagyon nagynak tűnik, sajnos. :/ És nekem sincs magassarkúm, mert ami van, abban max. pár órát bírok ki.


Engem annyira nem érdekel, "népszerű" vagyok a fiúk körében, pedig csak 14 vagyok, és hidd el nem vagyok egy világszépe... Senkit sem érdekel a lábam. :D


Szerintem te se aggódj miatta! Arc és testalkat számít, de a láb tényleg nem! ;) 14/l

2012. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ugyan ez a bajom 40 es láb és 13 vagyok és nagyon unom :/ ja és ha egy cipőt egy hónapig hordok átveszi a lábam formáját
2012. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen nekemis a converse eléggé hamar tönkremegy igy:SS Ami mégrosszabb,hogy a lábamat teszi tönkre a converse,mivel az keskenyebb fazon a lábam meg nem -.- :DD Így kezd bütyköm is lenni:SS Csak az nyugtat hogy a legtöbb fiút nem igen izgatja a nagy láb:DD
2012. dec. 6. 16:20
 8/8 anonim válasza:
Kicsit régi a kérdés, de nem kell aggódjatok én 13 éves vagyok és !42-es! a lábam :/
2017. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!