Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azonkívűl, hogy: -tucat...

Azonkívűl, hogy: -tucat -átlagos tudtok más véleményt vagy csak ezeket ismeritek?

Figyelt kérdés
Mit huzzon magára az emberfia zsákot? Na az már nem tucat vagy mi?
2012. szept. 4. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok a csunya irigy ember itt es minden ami kicsit jol nez ki az maris bu.is, az egyböl egy kur*a, szoval jobb ha a közvetlen környezeted visszajelzeseire hagyatkozol inkabb;)
2012. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engem nem igazán érdekel, hogy tucat-e vagy sem, a lényeg, hogy neked tetsződjön :)
2012. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sok az olyan ember aki 'hű de egyedi vagyok' gondolkodású. Pontoznak is lefele rendesen, pedig ők sem jobbak. Azzal büszkélkednek mindig, hogy na ők aztán sosem vennének fel divatos tömegcuccot, inkább egyediek lesznek, ami persze azt eredményezi, hogy nem lesznek egyediek, legalábbis a többség nem. Mivel annyiféle stílus nincs, akárhogy is párosítjuk a ruhákat. Általában egyet értek velük, míg nem jönnek hordában és nem kezdenek rá a 'én egyedi vagyok, utálom a divatcuccokat, undorítóak' szövegre.
2012. szept. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagy ostobaság ide képet kirakni, a véleményekre hallgatni pedig a lehető legnagyobb ostobaság, mivel itt a válaszolók többsége szerintem csúnya és irigy
2012. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, végre normális emberek az oldalon. :)

Ezt egyszer -amikor még friss voltam az oldalon- leírtam egy kérdéshez, de azóta rájöttem, hogy hiába minden, ezek el vannak veszve az egyedi világukban...

2012. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Véégre rendes emberek :)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Csak elég rossz szokásnak tartom más önbizalmát lerombolni, bár képet is feltenni ide, de elég szép arcú lányokat is látok itt szép ruhákban aztán jönnek a rosszindulatú kommentek..

2012. szept. 5. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
De azt bírom,hogy ha igazat kér és megmondja valaki,hogy ronda akkor miért van lehurrogva? Kinek pap kinek papné. A tucatságról meg nem nyitok vitát a tornacipő/cicanadrág/csőfarmer/adidas táska/baglyosnyaklánc/amerikazászlós fölsős/ lányokkal dunát lehetne rekeszteni. És erre nem mondhatjuk,hogy átlagon felüli mégha szép is mert minden 14-17 éves ugyan úgy néz ki. A smink,haj,ruhatár. Ha valaki szép akkor azt is szoktuk mondani.
2012. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!