Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan iszitsem ki a füzeteimet?

Hogyan iszitsem ki a füzeteimet?

Figyelt kérdés
Miket raijzoljak rájuk? Valami tippek? Vagy mit irjak rájuk. A lap elejre.. Tudom, h nem arra valók, h diszitsem őket, mert tanulásra valók de én nem szeretném, ha olyan unalmas lenne és nem akarom, h olan legyen, mint a többieké. Szeretném, ha egeyedi lenne. Még boritó tippeket is adhattok, mert nem teszek az összesre készen készitett boritót. :)
2012. szept. 4. 14:08
 1/7 A kérdező kommentje:
diszitsem**
2012. szept. 4. 14:09
 2/7 anonim ***** válasza:

engem és az egyik osztálytársam úgy emlegetnek hogy a szinesfüzetesek


mi ketten ilyeneket csinálunk:


-szinte minden ki van szövegkiemelőzve

-a főbb pontokat van hogy neonszínű tollakkal írjuk

-de van hogy egy egész lecke minden mondata más színű filccel van írva



tudom ez nem az eleje de ha megengedik így is egyedivé teheted

én mindíg felvidulok mikor kinyitom (ad egy löketet hogy szépen van írva ezért meg kell tanulni)


úgy nem indulok el iskolába ha nincs nálam:

-mindenféle neon színű jelölő hogy a könyvben hol tartunk

-a 10-es stabilo filc készletem

-a neon és rendes színű sima tollaim

-és a 8 különböző színű szövegkiemelő


de ha azt akarod hogy a külseje szép legyen vegyél olyan füzeteket amin minta van

többe kerülnek, de ha te ettől szívesebben használod miért ne?


16/l

2012. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy akarod, most én honnan tudjam neked mi tetszik?

Én nyomtatni szoktam borítót, animéset, kedvenc együttesek, vagy filmeset, stb. Vagy pl az angol füzetemre egy szép angol verset nyomtattam körbe mintákkal, tetszett még a tanárnak is. Főleg hogy le is tudtam neki fordítani...:)

2012. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rajzolhatsz rá pl köröket, félig egymásba(hasonlóan, mint az olimpia jele), vagy rakhatsz képet olyanokról, akiket szeretsz(híres emberek). VÁlassz ki valami állatot és szépen kidolgozva rajzold rá. lehet az is, hogy véletlenszerűen rajzolsz vonalakat színessel, az is vidám tud lenni, vagy valami szinvonalasabb mesehőst.

Azt is lehet(ha nem azért nem veszel mintás borítójú füzetet, mert nincs pénz), hogy a legjobb abrátnőiddel készült képet, vagy osztályképet kinyomtatsz egy papírra és ráragasztod.

Vagy rakj rá szép vignetta-t

Sok szerencsét és jó tanulást!

2012. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Boritóra van pénz de én nem szeretném, ha sima boritólenne a füzetemen éppen ezért veszek átlátszót, h tuddjam disziteni, mert ugy nekem jobban bejön és legalább egyedi lesz.
2012. szept. 4. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig veszek csomagolópapírt írószerbe és becsomagolom. Most csillogó lilát vettem printkerben *-*
2012. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!