Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műszempillának mik a hátrány...

Henike0 kérdése:

A műszempillának mik a hátrányai? roncsolja a szemhélyajat? Vagy?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ocsmány.
2012. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik fajtára gonolsz? A sima felragasztósra, egyszer használatosra? Azzal semmi. Ha nem tetszik, leveszed. Viszont a ragasztott, tartós műszempilla szerintem gáz. Egyik barátnőmnek raktak fel, hát eléggé megszenvedett vele. Folyton összekócolódott, belement a szemébe, nem látott tőle ráadásul úgy nézett ki, mintha összecsomósodtak volna a pillái a sok szempilla spiráltól...
2012. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen erre az egyszeri használatosra gondolok. szerinted az is nagyon gáz??? mert ha igen akkor nem megyek el fel rakatni
2012. szept. 4. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
De azt magadnak is fel tudod ragasztani, nem? Amúgy szerintem nem gáz, buliba vagy valami más alkalomra simán jó. Hosszú távon kellemetlen az ilyen, szerintem.
2012. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aham. oké köszi szépen a válaszokat
2012. szept. 5. 19:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!