Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hullámos hajat...

Hogyan tudnék hullámos hajat csinálni magamnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen hullámos hajat szeretnél?:)

Ha befonod vizesen, hagyod megszáradni, aztán kiengeded, akkor hullámos lesz.

Ezenkívül vannak olyan hajsütők, amikkel hullámos hajat lehet készítani.

Más megoldást nem nagyon tudok.

2009. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
van eladó póthajnak való hajam. természetes göndör 20-25cm.. sötétbarna színű.. ha érdekel írj mailt megegyezhetünk az árban (ferenczi_zsolt@freemail.hu)
2009. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így van, amit az első válaszoló leírt, azok jók + még vannak különbözőféle hajcsavarók (fém, szivacs, tépőzáras), de szerintem azokat nem olyan egyszerű használni.

Egyik ismerősöm úgy szokott magának szép hullámokat csinálni, hogy papírzsepire csavarja fel a haját. Tehát fog egy papírzsepit, összesodorja, hogy vékony és hosszú legyen. Aztán fog egy hajtincset, és az alját párszor felcsavarja a papírzsepire. Ezután ezt az egész papírzsepis mindenséget csavarja fel a haja tetejéig, ott pedig a zsepi két végét megfogja, és szoros csomót köt belőle. Így a feltekert tincs megmarad a feje tetején. Ezt megcsinálja szépen a többi tincsével is. Aztán éjjel ebben alszik. Próbáltam érthetően leírni.:)

Csak vigyázz, mert ezzel a módszerrel nagyon csigás göndör lesz, ha egy kicsit lazábbra akarod, akkor nagyobb tincseket csavarj fel. Én is próbáltam ezt a módszert, tényleg nagyon jó, csak nekem túl rövid hozzá a hajam, és nagyon felugrott. De amúgy jó, nekem ez az egyetlen módszer, ami bevált.

2009. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2. "válaszoló": nem hiszem, hogy a kérdező az egyenes hajába göndör póthajat akar tetetni... Van ennél olcsóbb és hasznosabb megoldás is.

(előző voltam)

2009. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én olyan hajat szeretnék csinálni, hogy elől oldal befelé forduljon. nem nagyon tudolm leírni sajna, de azért hátha értitek. ez hogy lehet megcsináéni?
2009. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, pár ezer forintos sütővassal. Egyszerű használni és úgy egy napig tart is. Ha tartósan, akkor fodrászatban különféle dauerokat. Ma már vannak egész jó félék és kevésbé károsak, mint anno.
2009. júl. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a hajfonást kipróbáltam de nem jött be ..csak dusabb lett a hajam , nem lettek benne szép hullámok...hajegyenestővel is probálkoztam de nem jött össze...béna vagyok:S
2009. aug. 1. 02:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerült még megoldani a hajproblémádat:

"nem tudod megcsinálni vasalóval" Úgy csináld h a a hajegyenesítő lapjai közé veszel 1 tincset, közel a hajtőhöz, elfordítod a simítót, hogy az egyik felén körbecsavarodjon a tincs és így húzd rajta végig. Remélem érthetően írtam le. :D

Ha mégsem meg is nézheted: youtube.com ra írd be h flat iron és ott van ugyan ez, amit leírtam. ;) sok szerencsét

2010. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!Itt egy videó arról hogyn csinálj magadnak olcsón,egyszerűen szép hullámos hajat magadnak francia fonással: http://www.youtube.com/watch?v=Js7bzNS470s

Sok siker!:)

2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!