Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy "tartósak"...

Mit csináljak, hogy "tartósak" maradjanak a szeplőim? Lehet érte tenni valamit?

Figyelt kérdés
Egyik nap sokáig napoztam és később észrevettem, hogy előjöttek a szeplőim. Úgy irigylem azokat a lányokat, akiknek mindig látszik, hogy szeplős az arcuk. Sokan el szeretnék tüntetni, de én inkább azt szeretném, ha jobban látszódnának. Mit tudok tenni? Miután előjöttek, rá 1 napra már nem is látszódtak:(
2009. júl. 27. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
én nekedadom az enyémeket :)
2009. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, ha nem éri állandó napfény, akkor elhalványul. Én most tök szeplős lettem, még a karomon és a lábamon is van néhol egy pici, de télre szinte az összes eltűnik. Nem tudok olyanról, ami megtartaná őket. Esetleg bioptron (remélem jól írtam) lámpa? Az elvileg olyasmi sugarakat bocsát ki mint a nap. (Kicsit drága mulatság mondjuk...) Légy annyit a napon (persze ésszel) amennyit tudsz, hátha tartósabbá válnak.
2009. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen ilyet még nem halottam , én is neked adom az enyéimet kár, hogy nem tudok megszabadulni tőlük.Pedig megszokhattam volna már mivel 28 éve élek velük együtt. Viccet félretéve szerintem is a minélltöbb napozás talán jobban előhivja őket vagy tartósabbá válnak.
2009. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!