Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15-18 éves lányok! Milyen a...

15-18 éves lányok! Milyen a stílusotok? Milyen ruhákat, kiegészítőket, cipőket szerettek hordani a hétköznapokon? Milyen táskát hordtok suliba?

Figyelt kérdés

Eddig viszonylag egyhangúan öltözködtem, inkább kényelmesen, sportosan, most azonban stílust váltok. Rájöttem a csinos, nőies ruhákban vagyok igazán önmagam.

A hétköznapokon is egyre inkább szeretek csinosan öltözködni, viszont általában elég sok cuccott kell hordani suliba, ezért ritkán hordok válltáskát. Többnyire hagyományos iskolatáskát hordok, sötétkék budmilt.


Épp azon gondolkodtam, hogy vajon mások mit gondolnak arról, ha egy lány csinosan, nőiesen öltözködik, de hagyományos iskolatáskát hord. Nem gáz?


És nektek milyen a stílusotok? Milyen ruhákat, cipőket szerettek hordani? Milyen táskát hordtok a suliba?

17/L



2012. aug. 30. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a nőies stílus híve vagyok. A pasztell színek,szoknyák,kontyolt haj nagyon tetszik.Csak végül mindig színeset vásárolok :D

Amúgy nem gáz,az iskolatáska úgyis akkor van rajtad ha mész suliba meg hazamész.Cipők közül a balerina cipőket szeretem és az ilyen vászoncipőket.A sulitáskám válltáska, ami barna budmil rajta virágokkal.

2012. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hardcore. Konkrétan keverem a rockosabb és a nőies vonalat.

Az iskolatáskám egy nagyobb piros, bőr kézitáska.:]

Csak is feketét, pirost, és méregzöldet viselek.

Kedvenceim a fűzők minden mennyiségben. Ennek ellenére hosszú, szőke hajam van. Nem szeretem a mintás, mesefigurás, feliratos pólókat, inkább a fodrosabb és csipkésebb holmikat. Nem hordok túl gyakran bő zenekaros pólókat, ha mégis, akkor azt leggingel viselem és magassarkúval, mert fontos a nőiesség. Ritkán hordok nadrágot, azaz igazság, akkor is inkább maradok az egyszerű fekete csőnadrágnál. Sajnos sovány vagyok, így kilátszik a szegycsontom, és kicsi a mellem, így nem hordhatok dekoltáltabb felsőket, így eléggé meg kell válogatnom, hogy mit hordjak, hogy ne emeljék ki a kis melleim és a pipaszár lábaim.(A szoknyák például tökéletesen eltakarják a combjaim)

Kiegészítők terén pedig előnyben részesítem a szegecsesebb holmikat, drágább ékszerek terén pedig csak is az ezüst jöhet szóba. Állandó nyakláncom a dögcédulám a becenevemmel és az egyik kedvenc idézetemmel(You think we're living in the hell, but actually we're just dying in the heaven), és még a fodros, halálfejes nyakpántom.(nyakörvem:D) Szegecses karkötő mindig van rajtam.

A cipőket illetően..imádom a magassarkúkat, és az acélbetétes bakancsokat. Utóbbi Doctor Martens, hónapokig gyűjtöttem rá.:] Rengeteg magassarkúm van, sok közülük a szegecses, van pár piros is. A tornacipőket nem szeretem. Gyakran vásárolok turkálókból, a legtöbb rakott szoknyám onnan van. Sminkben a szempillaspirálnál sosem megyek tovább, nem szeretem az erős sminket, sokakat elcsúfít. Azt hiszem mindent leírtam.:]

16/L

2012. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy barna-narancssárga budmil oldaltáskám nekem is van, abban elférnek a cuccaim, csak nagyon fáj tőle a vállam. Kényelmes az iskolatáska. Viszont remélem idén nem lesz olyan sok cuccom és gyakrabban tudok oldaltáskát vagy válltáskát hordani. :D
2012. aug. 30. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon a hátizsák, én is azt hordok, van amikor szövetkabáttal. Aki emiatt kinéz az eléggé felszínes. Én úgy vagyok vele, hogy inkább hordok azt, mint fájjon a vállam/hátam.

Amúgy én is inkább nőies vagyok, bár cipő ügyileg inkább tornacipőt veszek fel, mert kényelmesebb (nem ilyen "deszkáscipő"-ket, hanem csinosabb darabokat), de csizmám pl. szinte csak magassarkú van. :D

2012. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen és csajosan öltözködöm, nem kéviselek semmilyen stílust, saját ízlés szerint válogatom össze a ruháim.

Nem szeretem a szoknyákat, csak alkalomra veszem fel,nadrág-párti vagyok, de abból is csak farmer. Lehet hosszú, rövid, 3/4-es...

Magassarkút szintén ritkán hordok, inkább csak alkalmakra. Nyáron lapossarkú szandált, ősszel balerina cipőt és magasszárú tonacipőt hordok.

Szeretem a színeket (a lilát, citromsárgát és neon színeket kivéve mindet), hangulat szerint választok közülük.

Kedvenc ruhadarabjaim a mesefigurás pólók, a kötött pulcsik (sima és hosszított fazonú egyaránt) és a nyáriruhák.

Ékszerek közül a fülbevaló az, ami nélkül nem megyek utcára. Nyakláncokat ritkán hordok, 3-at szoktam váltogatni: egy vékony szolid ezüst nyaklánc, egy swarowski dobókocka és egy ezüst színű kicsi bagoly.

Karkötők közül a fából készülteket szeretem legjobban, gyűrűt csak egyet hordok a hüvelykujjamon.

Eddig rózsaszín hátizsákszerű sulitáskám volt, de mivel elszakadt, szeptemberben már egy fekete budmil oldaltasival kezdem a sulit.


18/L

2012. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokféle dolgot keverek, nincs konkrét stílusom, barátaim indie-nek, hipster-nek mondják.

Így nyáron általában magasított fazonú farmershort, farmerszínű, sárga szaggatott vagy kék-lila ombre. Ehhez betűrve valami póló, egyszínű, vagy logós, feliratos. Erre egy ing és kész:)

Mikor hidegebb van, azt jobban szeretem, akkor sokat hordok farmer vagy bársony shortot kötött harisnyával, feketével, okkerral, bordóval, pinkkel, lime színűvel, ritkán csőfarmer, abból van egy sima és egy fekete. És az oversize pulcsikba szerelmes vagyok. Van egy neonsárga-fehér csíkos, egy szürke, Mickey egeres és egy padlizsánszínű szűk ujjakkal. Ehhez egy jó, nagy sál és akkor érzem magam a legjobban.

Cipők terén nyáron a loafer-eket preferálom, vagy mezítláb megyek. Ősszel tornacipő, Marten's, Vans Era. Télen bakancs, az is Marten's, csak egy másik:)

Kiegészítőkből is sokfélét hordok, általában kapom az ékszereket. Kedvenceim egy olyan "fux" aranylánc, egy üveglencsés gyűrű Salvador Dalí képével és egy hosszú fagyöngyös nyaklánc, amit duplán veszek. Fülbevalóm is sok van, helixnek vagy arany karikát vagy ezüst pöttyöt hordok, középső lyukba apukámtól kaptam egy igazi gyémántot, mindig az van benn, csak az alsót cserélgetem. Az orrom van még kilyukasztva, ott vagy ezüst vagy arany karika, a helix-től függ. Ja, és szoktam hordani ún. SZTK-s szemüveget is, ha nincs kedvem a kontaktlencsével sz.rakodni.

15L

2012. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Én is így vagyok vele, inkább hordok iskolatáskát, mint hogy rámenjen az egészségem a divatra. Persze sokkal jobban szeretem a nagy válltáskákat, de ezeket nem arra találták ki, hogy iskolába hordjam. Amennyi cuccot vinnem kell, kb. 2 hónap alatt elszakadna egy válltáska. A budmil iskolatáskámat meg 2 éve nyúzom és semmi baja nincs.

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. aug. 31. 08:47
 8/8 anonim válasza:

Általában egyszerűen öltözködöm, gatyába csak csőfarmer vagy kantárosgatya, azokat imádom. Balerina cipőt vagy sima telitalpút hordok, télen kicsit magassarkú csizmát, szövetkabátot. Az egyszerű, de csinosabb, nőiesebb pólókat szeretem és imádom a sálakat, kötött pulcsikat. Kiegészítőnek karkötő és fülbevalót mindig hordok, néha gyürűt is. Nyakláncot nemigazán. Nyáron egy szalmakalap szonte mindig van a fejemen. A suliba meg rendes hátizsákot hordok. Inkább nézzenek meg, minthogy tönkremenjen a hátam, vállam....

16/L

2012. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!