Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Moyra...

Mi a véleményetek a Moyra körömlakkról?

Figyelt kérdés
Szerintetek hamar lekopik?

2012. aug. 30. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szeretem de nem vagyok vele megelégedve: buborékos ,hamar besűrűsüdik,max 2 nap után már kopik , de viszont rengeteg szinben kapható
2012. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, buborékos, hamar besűrűsödik, nem jó minőségű. Azóta hogy kipróbáltam más fajta körömlakkokat, nem veszek Moyrát.
2012. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kár, pedig annak vannak a legszebb színei. Köszi a válaszokat!
2012. aug. 30. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nem buborékosodik, és átlagos a tartóssága, 2-3 napot simán meg szoktak maradni a kezemen, pedig főzök, takarítok, mosogatok stb... És a színei is szépek, ráadásul a Moyra az egyetlen, aminek egyik lakkjában sem csalódtam még olyan szempontból, hogy biztos, hogy mindegyik a körmön is ugyanolyan színű, mint az üvegben. Ja, és nagyon jól is fednek.

Vannak olyanok, amik már 2-3 éve megvannak és még nem sűrűsödtek be

2012. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 féle moyra körömlakkom van. Van egy nagyon erős rózsaszín, nagyon szeretem! 3-4 napig bírja a kezemen, nem pattogzik le hamar, és viszonylag gyorsan szárad. Van egy barackszínű lakkom is, ez is nagyon jó! 2 rétegben felkenve olyan hatást kelt, mintha műkörömmel meglenne erősítve a körmöm! (Nem miniméretű a körmöm!) És van még nekem egy crack effektes kék lakkom is. Igazából ezzel nem vagyok megelégedve, vagy csak én vagyok béna,de nekem nem sikerül... Most akarok venni még más színekben is.

Én ajánlani tudom! Bocsi, hogy hosszúra sikeredett! :) 15L

2012. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!