Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek egy fülbeva...

Lányok szerintetek egy fülbevaló vagy egy ajak pc a jobb? Kort is kérnék. (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
A szüleim beleeggyeztek abba, hogy legyen testékszerem, de ők inkább a fülbevalót akarják, de az nekem nem tetszik.

2012. aug. 28. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Azt csináltasd amelyiket szeretnéd. Egyébként attól függ,hogy milyen. PL én rosszul vagyok a köves, meg műgyémántos fülbevalóktól. Viszont a karika, patkó és tüske alakú fülbevalók szerintem jól tudnak állni. Nálam még az is számít,hogy milyen stílusú a srác.

L/19

2012. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Pc az jobb. Szerintem. De csak ha illik a stílusodhoz.
2012. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
...jah, 18 és lány
2012. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%

egyiksem,szóba se állnék olyan pasival akinek van bármelyik

25/N

2012. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A szüleim szerintem nekem nem engednék, h járjak ey pc-es sráccal. De ez most már attól függ, h a barátnőd szülei mennyire szigorúak. :D Ja és azt csináltasd amelyik illik a stilusodhoz.
2012. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az ajak pc nálam a nyerő.:) De mind a kettő jó, nekem mindegyik van.:) Persze, hogy jobban szeretnék, mivel egy fülbevaló mégiscsak "szokásosabb".:D Nekem anyum 15 évesen engedte meg, hogy legyen egy pötty a szám alatt. De persze ajak pc-t csináltattam, csak amikor kilőtték még pötty volt benne. Anyumnak nagyon megtetszett és amikor kicseréltem egy karikára is mondta, hogy nem hitte volna, hogy ilyen jól fog állni.:) 15/L

Amúgy 4# Szerintem nem ez volt a kérdés.:)

2012. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyik se tetszik.


20L

2012. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Régen az ajak pc mondtam volna, de szerintem alig van szexibb egy fekete, FÉRFIAS fülbevalónál. A kő nagyon-nagyon nem tetszik, de pl. ez szerintem nagyon jól néz ki mondjuk a jobb fülben. [link]

Írd meg, hogy döntöttél! :)

2012. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
16/L lemaradt. :)
2012. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

nekem a füllbevaló tetszik jobban egy fiún :)

17/l

2012. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!