Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyönyörű ez a...

Szerintetek is gyönyörű ez a lány?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. aug. 24. 21:19
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
70%
Nem értem miért kell minden lányt degradálni ha azt meri mondani, hogy szerinte nem gyönyörű ez meg az. Nekünk más a nézőpontunk, miért teszitek fel a kérdést ha csak egyoldalú választ vártok? És nem feltétlenül azt jelenti hogy minden lány irigy aki azt meri mondani hogy szimplán szép mert nem ez a típus a kedvence stb. Nem lehet magánvéleményünk mert rögtön lefujjogtok. De most csak a csattanó kedvéért is említem meg, hogy de, szerintem gyönyörű, és örülnék ha így néznék ki(azért nem cserélném el az arcom vagy a testem...). Ettől függetlenül láttam már olyan lányokat, akik szintén sokkal szebbek nálam, de ha nem tartottam őket istennőnek akkor megmondtam hogy szimplán szép persze ezért is majdnem meglincseltek -.-
2012. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szép lány, de gyönyörű azért talán nem. A haja nagyon tetszik, mindig ilyen hajról álmodtam, imádom az enyhén hullámos hajakat. :) Meg azok a kis mosolygödröcskéi is iszonyat cukik. Egy-két dolgot biztosan cserélnék vele.
2012. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szép, természetes. Az összhang is és "külön-külön" is: szép a szeme, a szája, az arcformája, a fogai.Az a gödröcske pedig pont az i-n!
2012. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bájos az arca
2012. aug. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörűnek kifejezetten én sem mondanám, de valóban szép, aranyos arca van, kedvességet sugároz, alakra is rendben van (nekem az alacsonyabb, picit tömörebb alkat jobban tetszik, mint a magas, hosszú vékony végtagokkal...)

És külön örülök, mert az ilyen jellegű kérdéseknél szinte kivétel nélkül a nyomorult Palvin Barbara, vagy a bukszaszájú Adriana Lima szokott lenni, hál'Istennek most nem...:-D

2012. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
szép de ő ki amúgy?
2012. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%
Sugárzik belőle az ostobaság és látszik,hogy elégedett magával..ezért nem jön be. Alapból szépek a vonásai,de ha értelem nem látszik,az elront mindent. A haja is tetszik. De nekem nem jönne be,ha pasi lennék.
2012. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#11. válasz: Nem tudom neked mi bajod van, de én a Te kommented előtt senkinek a válaszára nem reagáltam, tehát nem értem, mit képzelegsz itt. Semmi olyasmit nem írtam, hogy csak a pozitív véleményeket várom...

#15. válasz: Szerintem Palvin Barbi is gyönyörű, nem kéne szidni, inkább büszkének lenni rá, hogy milyen sok mindent elért már magyar modellként...

#16. válasz: Ő egy ismert beauty guru YouTube-on, a felhasználóneve Macbarbie07, az igazi neve pedig Bethany Noel Mota.

Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszát!

2012. aug. 25. 10:26
 19/24 anonim ***** válasza:
30%
Na most kiderült rólad kérdező hogy nagyon nagyon buta vagy.. :D A 11. válaszoló nem rád gondolt hanem a többi kommentelőre.. És teljesen egyet értek vele. Omg ..
2012. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

11. válaszból idézek: "...miért teszitek fel a kérdést ha csak egyoldalú választ vártok?"

Mivel én tettem fel a kérdést, és a válaszolók válaszolnak, nem kérdést tesznek fel, ezért úgy a logikus, hogy rólam beszél a 11. válaszoló. Én pedig sehol sem írtam, hogy csak egyoldalú választ kérek...

2012. aug. 25. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!