Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha visszaviszem a körömlakkot,...

Ha visszaviszem a körömlakkot, kicserélhetem egy másik színűre?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy szörnyen csúnya sárga és türkiz körömlakkot.. Ránézésre nem nézett ki rosszul, a sárga nem fogja be a körmöm, csúnya átlátszó.. Na mindegy, a lényeg, hogy kicserélném egy másik színűre.. Ha holnap visszaviszem a fodrászcikkesbe a blokkal együtt, ahol vásároltam, akkor kicserélhetem egy másikra?

2012. aug. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű hisz már felbontottad
2012. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem sem:\ max ha még nem lenne felbontva, de ez így már nem eladható újra
2012. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi utolsó, nem akartalak lepontozni! Köszi Nektek! De ha jól rácsavarom? Egy körmömön próbáltam ki, ennyi.. :/

Megmondom sötétebbet szeretett volna az, akinek vettem.. :D

2012. aug. 24. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jófejek, talán kicserélik, bár nem szokták, ha már felbontottad, max akkor ha valami baja van, pl már alapból úgy vetted volna, hogy be volt sűrűsödve.

De megpróbálhatod azt kamuzni, hogy még nem bontottad ki, csak akinek vetted, nem tetszett, és szeretnéd kicserélni.

2012. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicserélték, köszi! :)
2012. aug. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!