Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves elmúltam és nagyon...

15 éves elmúltam és nagyon kicsi a mellem. Mikor nő meg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, és 75 kg. Nem vagyok egy nádszálkisasszony, de erős a csontozatom, és egyátalán nem látszok 70 kg-nál kövérebbnek. Ami nagyon zavar, hogy a nagyon vékony lányoknak, akik az osztálytársaim sokkal nagyobb mellük van mint nekem. 2 lány, és mind a kettőnek ugyanakkora, ugyanúgy nőttek meg nekik. Nem lehet nekik valami trükkjük? Mikor érdemes enni vagy valami? Anyukámnak és a nagymamámnak sincs kis melle, de engem ez már zavar, szinte nincs semmim! Nem vagyok egy későn érő típus, kérlek segítsetek!
2009. júl. 25. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Trükk?Kitömik zoknival+push uposat haszálnak(tudtommol ez a neve).Rohadt kiábrándító ha lekerül a ruha és nincs ott semmi,de szószerint SEMMI.Neked van,örülj neki,fog még nőni hidd el.A nagy mell majd 40évesen lógni fog+ fáj tőle majd a hátad stb.Nézd meg a barátok köztös tildát(jó rajta pihentetni a szemet na :) ) De elég görcsös a tartása.Ott van pl a szőke pultos(nem tudom a nevét)ő szépségkirálynő volt kicsi melle van és ő is szép.

17/f

2009. júl. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
De ha gondolod felrakhatsz egy képet.Vizuális típus vagyok.
2009. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Ostobaság lenne abban bízni, hogy deigenis, majd neked jól megnő a melled, mert lehet, hogy egyátalán nem így lesz.


Megtanulhatnák már végre azok a nők, akik ezért nyávognak állandóan, hogy a mellméret nem egyenesen arányos a nő értékével és vonzerejével, tehát akinek kicsi melle van annak nincs oka pánikolni, nem lesz a társadalom szemétje, nem fog szűzen meghalni.

2009. júl. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 éves korodban még nem fejlődtél ki, legyél türelmes 18-20 éves korodig, addig még fejlődnek a melleid.

A hormonrendszered is most kezd kialakulni...

Amúgy mindenki más ütemben fejlődik, az én kamaszkoromban is voltak lányok, akiknek már 8-ban nagy melleik voltak, a többinek meg semmi.


Vékony lányoknak a legritkább esetben van nagy mellük, ők szoktak a leglaposabbak lenni...

Na, erre jó egy push-up melltartó, mindenütt kapható már szilikon-melltartóbetét is. :]


Nyugi! Nem késtél le semmiről! :D

2009. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Sok férfinek nagyon is tetszik a kisebb mell és egy kicsi nem igazán lesz lógós - a formája szebb marad idösebb korban is.

Neked még nöhet,de ez az adottságaidtól (öröklödés) függ.

Az viszont szerintem is kiábránditó, ha csak melltartó van és amikor leveszed, nem marad annyi, amennyit elözöleg mutatott. A kicsi mellet el tudják fogadni, de a csalást nehezen.

Ha meg valaki téged a melledre redukál, azzal ne foglalkozz, mert nem érdemes - abból nem lesz semmi tartósabb kapcsolat.

2009. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!